Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 8
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Atletico Astorga 0 0 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Atletico Tordesillas 0 0 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Becerril Campos 0 0 - 1
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Cristo Atletico 0 2 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Mirandes II 0 1 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 1 - 3
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 05/11/2024 15:00 GMT La Virgen del Camino 0 1 - 1
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 05/11/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 2
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 13:40 05/11/2024 13:40 GMT Ponferradina II 0 1 - 3
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Palencia CF 0 0 - 2
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Real Avila 0 3 - 1
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Salamanca CF UDS 0 3 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/05/2024 15:30 GMT CA Bembibre 0 3 - 1
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/05/2024 15:30 GMT Villaralbo 0 2 - 1
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 1 - 2
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT CD Laguna de Duero 0 3 - 2
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT SD Almazan 0 1 - 1
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Burgos Promesas 0 2 - 2
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Becerril Campos 0 2 - 1
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT Atletico Astorga 0 1 - 0
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT La Virgen del Camino 0 1 - 1
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT Ponferradina II 0 1 - 2
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:15 05/01/2024 15:15 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 1
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 0 - 3
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Atletico Tordesillas 0 1 - 0
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Palencia CF 0 4 - 1
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Mirandes II 0 0 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 04/28/2024 10:00 GMT CD Laguna de Duero 0 3 - 2
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:45 04/27/2024 16:45 GMT SD Almazan 0 1 - 0
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT Salamanca CF UDS 0 2 - 0
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Villaralbo 0 0 - 0
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 1 - 2
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Cristo Atletico 0 3 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 2 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 3 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Real Avila 0 2 - 1
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Atletico Tordesillas 0 2 - 1
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/20/2024 16:00 GMT Palencia CF 0 3 - 1
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 04/20/2024 15:30 GMT Atletico Astorga 0 2 - 0
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 04/20/2024 15:30 GMT Burgos Promesas 0 0 - 2
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 04/20/2024 15:30 GMT Mirandes II 0 1 - 0
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:45 04/20/2024 14:45 GMT Ponferradina II 0 0 - 0
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 04/20/2024 14:30 GMT La Virgen del Camino 0 0 - 0
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 04/20/2024 14:30 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 1 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 04/20/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 1 - 5
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/14/2024 16:00 GMT SD Almazan 0 1 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Real Avila 0 2 - 1
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 3 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 2 - 0
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Salamanca CF UDS 0 2 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Mirandes II 0 2 - 1
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT Villaralbo 0 0 - 1
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT Cristo Atletico 0 1 - 1
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:45 04/13/2024 14:45 GMT CD Laguna de Duero 0 2 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 17:00 04/10/2024 17:00 GMT El Ejido 0 1 - 0
Malaga II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT Atletico Tordesillas 0 3 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 1 - 1
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 04/07/2024 10:30 GMT Ponferradina II 0 0 - 1
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 04/06/2024 16:00 GMT Palencia CF 0 1 - 0
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 04/06/2024 15:30 GMT Atletico Astorga 0 2 - 1
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT Burgos Promesas 0 1 - 2
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 2 - 0
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT La Virgen del Camino 0 1 - 0
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 04/06/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 1
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT Cristo Atletico 0 0 - 1
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 2 - 1
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 3 - 2
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT Salamanca CF UDS 0 2 - 1
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT Real Avila 0 0 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 0 - 1
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/28/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 2
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/28/2024 14:30 GMT Mirandes II 0 1 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 03/28/2024 10:30 GMT La Virgen del Camino 0 1 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Villaralbo 0 1 - 2
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT Ponferradina II 0 3 - 0
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 03/23/2024 15:30 GMT Burgos Promesas 0 1 - 2
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Atletico Astorga 0 2 - 0
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Atletico Tordesillas 0 0 - 1
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 3 - 4
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT SD Almazan 0 0 - 1
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 03/23/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 1 - 0
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 03/23/2024 14:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 1 - 1
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/17/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 0 - 2
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/17/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 1 - 1
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/17/2024 15:00 GMT Real Avila 0 0 - 0
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/17/2024 14:30 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 2 - 1
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:30 03/16/2024 16:30 GMT Cristo Atletico 0 0 - 1
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT La Virgen del Camino 0 0 - 1
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT Villaralbo 0 0 - 0
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/16/2024 14:30 GMT Mirandes II 0 0 - 1
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/16/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/13/2024 15:00 GMT La Virgen del Camino 0 0 - 1
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:15 03/10/2024 15:15 GMT Ponferradina II 0 1 - 2
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT SD Almazan 0 1 - 2
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/10/2024 14:30 GMT Atletico Tordesillas 0 1 - 0
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/10/2024 14:30 GMT Salamanca CF UDS 0 1 - 1
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT Palencia CF 0 0 - 0
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 03/09/2024 15:30 GMT Burgos Promesas 0 3 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/09/2024 15:00 GMT Atletico Astorga 0 1 - 2
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/09/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 4 - 1
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 03/09/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 2
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 17:00 03/06/2024 17:00 GMT Villaralbo 0 2 - 1
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 03/06/2024 16:00 GMT SD Almazan 0 1 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 3 - 1
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:45 03/03/2024 14:45 GMT Real Avila 0 0 - 2
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 0 - 2
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 03/02/2024 15:00 GMT Cristo Atletico 0 2 - 0
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/02/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 1
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 03/02/2024 14:30 GMT Mirandes II 0 0 - 1
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 Post. 14:00 03/02/2024 14:00 GMT Ponferradina II 0 p - p CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Palencia CF 0 0 - 0
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/25/2024 14:30 GMT Atletico Tordesillas 0 0 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/25/2024 14:30 GMT SD Almazan 0 5 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/25/2024 14:00 GMT Salamanca CF UDS 0 3 - 0
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 16:00 02/24/2024 16:00 GMT Atletico Astorga 0 2 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/24/2024 15:00 GMT Cultural Leonesa II 0 4 - 2
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/24/2024 15:00 GMT Burgos Promesas 0 2 - 1
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/24/2024 14:30 GMT Villaralbo 0 1 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/24/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 1 - 1
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:30 02/18/2024 15:30 GMT Cristo Atletico 0 2 - 0
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT Becerril Campos 0 2 - 1
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 0 - 3
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/18/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 2
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/18/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 1
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 02/18/2024 10:30 GMT Mirandes II 0 1 - 1
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:15 02/18/2024 10:15 GMT Ponferradina II 0 0 - 1
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT La Virgen del Camino 0 1 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 1 - 1
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT Palencia CF 0 1 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/11/2024 14:30 GMT Atletico Tordesillas 0 2 - 2
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/11/2024 14:30 GMT Real Avila 0 1 - 0
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT Salamanca CF UDS 0 0 - 0
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT Cultural Leonesa II 0 1 - 1
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT Burgos Promesas 0 1 - 1
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT Atletico Astorga 0 0 - 0
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT SD Almazan 0 1 - 1
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT Cristo Atletico 0 1 - 1
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/04/2024 14:30 GMT Becerril Campos 0 1 - 0
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 02/04/2024 10:30 GMT Mirandes II 0 1 - 1
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/03/2024 14:30 GMT Atletico Astorga 0 0 - 0
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/03/2024 14:30 GMT Ponferradina II 0 0 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 02/03/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/03/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 1
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/03/2024 14:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 0 - 0
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 02/03/2024 14:00 GMT La Virgen del Camino 0 2 - 2
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 01/28/2024 14:30 GMT SD Almazan 0 1 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:15 01/28/2024 14:15 GMT Real Avila 0 3 - 1
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/28/2024 14:00 GMT Salamanca CF UDS 0 1 - 0
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/27/2024 15:00 GMT Palencia CF 0 0 - 0
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/27/2024 15:00 GMT Burgos Promesas 0 0 - 1
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/27/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 1 - 1
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:15 01/27/2024 14:15 GMT Atletico Tordesillas 0 1 - 0
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT Cultural Leonesa II 0 1 - 0
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT Villaralbo 0 2 - 3
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT CA Bembibre 0 0 - 1
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:15 01/21/2024 14:15 GMT Real Avila 0 1 - 0
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/21/2024 14:00 GMT Cultural Leonesa II 0 1 - 0
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/21/2024 14:00 GMT Salamanca CF UDS 0 2 - 1
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT Burgos Promesas 0 0 - 2
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT Palencia CF 0 1 - 2
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 01/20/2024 14:30 GMT CD Laguna de Duero 0 0 - 2
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/20/2024 14:00 GMT Villaralbo 0 0 - 1
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:15 01/14/2024 14:15 GMT Becerril Campos 0 1 - 0
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Atletico Tordesillas 0 3 - 0
Burgos Promesas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/13/2024 15:00 GMT Cristo Atletico 0 0 - 2
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 01/13/2024 14:30 GMT Atletico Astorga 0 1 - 1
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT Mirandes II 0 1 - 2
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 1 - 0
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT Ponferradina II 0 1 - 5
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 2 - 1
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 13:45 01/13/2024 13:45 GMT La Virgen del Camino 0 0 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 17:30 01/07/2024 17:30 GMT Burgos Promesas 0 2 - 0
Palencia CF 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT Cristo Atletico 0 1 - 0
Becerril Campos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:30 01/07/2024 14:30 GMT SD Almazan 0 0 - 3
Atletico Astorga 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT Cultural Leonesa II 0 1 - 0
Atletico Tordesillas 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT Salamanca CF UDS 0 6 - 0
CD Colegios Diocesanos 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT Villaralbo 0 3 - 1
Ponferradina II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT Real Avila 0 1 - 0
UD Santa Marta de Tormes 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 01/07/2024 10:30 GMT CA Bembibre 0 0 - 1
La Virgen del Camino 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT CD Laguna de Duero 0 1 - 0
Mirandes II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 10:30 12/17/2023 10:30 GMT UD Santa Marta de Tormes 0 3 - 2
CA Bembibre 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 15:00 12/16/2023 15:00 GMT Palencia CF 0 0 - 3
Cultural Leonesa II 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:15 12/16/2023 14:15 GMT Atletico Tordesillas 0 3 - 0
SD Almazan 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT Atletico Astorga 0 3 - 2
Salamanca CF UDS 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT Burgos Promesas 0 1 - 2
Cristo Atletico 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT CD Colegios Diocesanos 0 0 - 0
Villaralbo 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT Ponferradina II 0 0 - 1
Real Avila 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 13:45 12/16/2023 13:45 GMT La Virgen del Camino 0 2 - 2
CD Laguna de Duero 0
x SPA TFG8 Tercera Federacion Group 8 FT 13:30 12/16/2023 13:30 GMT Mirandes II 0 2 - 2