Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 3
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Atletico Albericia 0 0 - 0
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Castro FC 0 3 - 1
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 1
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT CD Bezana 0 1 - 0
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT CD Laredo 0 1 - 2
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT UC Cartes 0 1 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Velarde CF 0 0 - 3
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Cultural Guarnizo 0 4 - 2
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 05/11/2024 15:00 GMT UD Samano 0 1 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Siete Villas 0 0 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 1 - 1
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT SD Revilla 0 1 - 3
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT CD Tropezon 0 2 - 1
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT CF Vimenor 0 2 - 0
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Colindres 0 2 - 2
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 3 - 2
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT SD Torina 0 0 - 0
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 05/01/2024 17:00 GMT Deportes Naval 0 0 - 1
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT UC Cartes 0 0 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT CD Bezana 0 0 - 3
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 1 - 0
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT Castro FC 0 1 - 0
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 2 - 0
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT UD Samano 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Velarde CF 0 0 - 2
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 04/28/2024 15:30 GMT CF Vimenor 0 2 - 1
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 04/28/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 3 - 0
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 18:00 04/27/2024 18:00 GMT CD Bezana 0 1 - 2
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 04/27/2024 17:00 GMT SD Torina 0 3 - 2
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:15 04/27/2024 16:15 GMT SD Revilla 0 1 - 0
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 4 - 3
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT CD Laredo 0 2 - 0
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Colindres 0 0 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 0 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 2
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Castro FC 0 3 - 0
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 2 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT UC Cartes 0 0 - 1
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 04/21/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 0 - 3
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 10:00 04/21/2024 10:00 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 0
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 04/20/2024 17:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 3
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 2 - 1
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT UD Samano 0 3 - 0
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 2 - 1
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 04/14/2024 14:45 GMT SD Torina 0 1 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 04/14/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 2 - 0
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 04/13/2024 17:00 GMT Deportes Naval 0 3 - 1
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:30 04/13/2024 16:30 GMT CD Laredo 0 2 - 0
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 0 - 3
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:45 04/13/2024 15:45 GMT SD Revilla 0 4 - 0
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT CD Bezana 0 1 - 0
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Colindres 0 0 - 3
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 04/07/2024 17:00 GMT UD Samano 0 2 - 1
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT Castro FC 0 0 - 0
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 2 - 1
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:30 04/06/2024 16:30 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 2 - 0
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 2 - 3
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT UC Cartes 0 2 - 1
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 0 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT Cultural Guarnizo 0 2 - 0
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 2 - 3
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 0 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT Deportes Naval 0 0 - 0
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 03/30/2024 15:30 GMT SD Revilla 0 1 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 03/29/2024 15:30 GMT CD Laredo 0 0 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/29/2024 15:00 GMT SD Torina 0 1 - 0
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT Castro FC 0 2 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT CD Bezana 0 1 - 2
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 03/28/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 1
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 18:30 03/27/2024 18:30 GMT Colindres 0 2 - 1
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/27/2024 16:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 2
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 3 - 0
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT UD Samano 0 0 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 0 - 0
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 2
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 0 - 1
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT UC Cartes 0 1 - 0
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 03/23/2024 14:45 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 0
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 1 - 0
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 1 - 1
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/17/2024 16:00 GMT CD Laredo 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 03/17/2024 15:30 GMT Deportes Naval 0 1 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/17/2024 15:00 GMT Castro FC 0 1 - 0
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 03/17/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/16/2024 16:00 GMT SD Revilla 0 2 - 2
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 4 - 0
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 1 - 0
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT Colindres 0 1 - 2
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 03/16/2024 14:45 GMT CD Bezana 0 1 - 0
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 0 - 1
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 1 - 1
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 03/10/2024 14:45 GMT SD Torina 0 3 - 2
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 03/09/2024 17:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 2
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/09/2024 15:00 GMT UD Samano 0 2 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 03/09/2024 14:45 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 1
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/09/2024 14:30 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 0
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/09/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 0 - 1
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/09/2024 14:30 GMT UC Cartes 0 0 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT Castro FC 0 2 - 2
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/02/2024 16:00 GMT CD Laredo 0 1 - 0
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 03/02/2024 16:00 GMT SD Revilla 0 1 - 0
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/02/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 1 - 2
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/02/2024 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 2 - 2
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 03/02/2024 15:00 GMT Colindres 0 1 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:45 03/02/2024 14:45 GMT CD Bezana 0 1 - 2
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 03/02/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 1 - 1
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 02/25/2024 15:30 GMT CD Tropezon 0 2 - 3
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 3 - 0
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 0
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/25/2024 14:30 GMT SD Torina 0 3 - 1
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT Cultural Guarnizo 0 2 - 2
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 02/25/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 2
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 02/24/2024 15:30 GMT UD Samano 0 1 - 0
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/24/2024 14:30 GMT UC Cartes 0 0 - 1
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/24/2024 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 1 - 2
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT Castro FC 0 4 - 0
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT Deportes Naval 0 2 - 2
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:15 02/17/2024 16:15 GMT SD Revilla 0 0 - 3
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 02/17/2024 16:00 GMT CD Laredo 0 1 - 0
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 0 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT Colindres 0 0 - 2
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT UD Samano 0 1 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT CD Bezana 0 0 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 0 - 2
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 0 - 1
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 1 - 1
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 4 - 0
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT Siete Villas 0 2 - 2
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT UC Cartes 0 0 - 0
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 02/10/2024 14:15 GMT SD Torina 0 2 - 1
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 02/10/2024 14:15 GMT Cultural Guarnizo 0 1 - 0
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:30 02/04/2024 16:30 GMT Atletico Albericia 0 0 - 2
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 02/04/2024 16:00 GMT SD Revilla 0 0 - 1
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT Castro FC 0 2 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT Deportes Naval 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 02/04/2024 14:15 GMT CD Bezana 0 2 - 1
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT CD Laredo 0 2 - 0
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT UD Samano 0 0 - 2
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 02/03/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 4 - 1
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 02/03/2024 14:15 GMT Cultural Guarnizo 0 5 - 0
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 2
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 0 - 0
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Colindres 0 3 - 0
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 3 - 1
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 01/28/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/27/2024 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 1 - 4
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 01/27/2024 14:30 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 0
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 01/27/2024 14:15 GMT SD Torina 0 2 - 0
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT UC Cartes 0 0 - 2
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 01/21/2024 16:00 GMT SD Revilla 0 1 - 0
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 01/21/2024 15:30 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 3 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT Colindres 0 0 - 1
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 01/21/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 4 - 2
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 01/20/2024 16:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT CD Tropezon 0 3 - 0
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 3 - 1
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:15 01/20/2024 14:15 GMT Union Montanesa Escobedo 0 2 - 1
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/20/2024 14:00 GMT SD Torina 0 2 - 0
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 01/14/2024 15:30 GMT CD Laredo 0 4 - 1
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/14/2024 14:00 GMT Castro FC 0 2 - 0
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 01/13/2024 15:30 GMT UD Samano 0 3 - 0
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/13/2024 15:00 GMT Atletico Albericia 0 3 - 2
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 01/13/2024 14:30 GMT Deportes Naval 0 3 - 1
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 01/13/2024 14:30 GMT Velarde CF 0 1 - 1
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT CD Bezana 0 0 - 2
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT Cultural Guarnizo 0 0 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT UC Cartes 0 0 - 0
SD Solares Medio Cudeyo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:45 01/07/2024 15:45 GMT SD Revilla 0 2 - 0
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 01/07/2024 15:30 GMT CD Laredo 0 2 - 2
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 3 - 3
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT Colindres 0 0 - 1
Castro FC 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 0
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT CF Vimenor 0 1 - 1
Cultural Guarnizo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT SD Torina 0 2 - 1
UD Samano 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Union Montanesa Escobedo 0 4 - 1
UC Cartes 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 09:45 01/07/2024 09:45 GMT Siete Villas 0 2 - 1
Velarde CF 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 12/17/2023 15:00 GMT Castro FC 0 2 - 0
SD Revilla 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 12/17/2023 15:00 GMT SD Solares Medio Cudeyo 0 0 - 1
CD Laredo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 13:30 12/17/2023 13:30 GMT CD Tropezon 0 1 - 1
Union Montanesa Escobedo 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 17:00 12/16/2023 17:00 GMT UD Samano 0 1 - 4
Siete Villas 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:00 12/16/2023 16:00 GMT Velarde CF 0 2 - 2
CD Atletico Mineros Reocin 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 12/16/2023 15:00 GMT Atletico Albericia 0 3 - 4
Colindres 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 14:30 12/16/2023 14:30 GMT Deportes Naval 0 1 - 1
CD Bezana 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 13:30 12/16/2023 13:30 GMT UC Cartes 0 1 - 1
CF Vimenor 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 13:30 12/16/2023 13:30 GMT Cultural Guarnizo 0 1 - 0
SD Torina 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT CD Laredo 0 1 - 1
Deportes Naval 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 16:30 12/02/2023 16:30 GMT SD Revilla 0 0 - 3
Atletico Albericia 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:30 12/02/2023 15:30 GMT CF Vimenor 0 1 - 2
CD Tropezon 0
x SPA TFG3 Tercera Federacion Group 3 FT 15:00 12/02/2023 15:00 GMT CD Atletico Mineros Reocin 0 1 - 4