Menu
x
Czech Republic - FNL
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Dukla Praha 0 vs Sparta Praha II 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Kromeriz 0 vs FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 vs FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Sigma Olomouc II 0 vs FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Lisen 0 vs MFK Chrudim 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Opava 0 vs Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Pribram 0 vs Vyskov 0
x CZE F FNL 15:00 05/25/2024 15:00 GMT Viktoria Zizkov 0 vs SK Prostejov 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT FC MAS Taborsko 0 vs Dukla Praha 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT Sparta Praha II 0 vs FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 vs Kromeriz 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT FK Varnsdorf 0 vs Pribram 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT Vyskov 0 vs Lisen 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT MFK Chrudim 0 vs Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT SK Prostejov 0 vs Opava 0
x CZE F FNL 15:00 05/18/2024 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 vs Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL 15:00 05/12/2024 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 vs FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL 12:00 05/12/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 vs SK Prostejov 0
x CZE F FNL 08:15 05/12/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 vs FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL 08:15 05/12/2024 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 vs Sparta Praha II 0
x CZE F FNL 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Opava 0 vs Vyskov 0
x CZE F FNL 15:00 05/11/2024 15:00 GMT Lisen 0 vs FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL 15:00 05/11/2024 15:00 GMT Kromeriz 0 vs MFK Chrudim 0
x CZE F FNL 15:00 05/11/2024 15:00 GMT Pribram 0 vs Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL 16:00 05/08/2024 16:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 vs Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL 16:00 05/08/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 vs Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL 15:30 05/08/2024 15:30 GMT MFK Chrudim 0 vs Dukla Praha 0
x CZE F FNL 15:30 05/08/2024 15:30 GMT FC MAS Taborsko 0 vs Opava 0
x CZE F FNL 15:30 05/08/2024 15:30 GMT FK Varnsdorf 0 vs Kromeriz 0
x CZE F FNL 13:45 05/08/2024 13:45 GMT Vyskov 0 vs Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL 08:30 05/08/2024 08:30 GMT Sparta Praha II 0 vs Lisen 0
x CZE F FNL 08:30 05/08/2024 08:30 GMT SK Prostejov 0 vs Pribram 0
x CZE F FNL 08:15 05/05/2024 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 vs FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL 08:15 05/05/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 vs Vyskov 0
x CZE F FNL 15:00 05/04/2024 15:00 GMT Kromeriz 0 vs Sparta Praha II 0
x CZE F FNL 15:00 05/04/2024 15:00 GMT Lisen 0 vs SK Prostejov 0
x CZE F FNL 12:00 05/04/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 vs FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL 16:00 05/03/2024 16:00 GMT Vysocina Jihlava 0 vs FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL 16:00 05/03/2024 16:00 GMT Opava 0 vs MFK Chrudim 0
x CZE F FNL 15:00 05/03/2024 15:00 GMT Pribram 0 vs FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL 08:30 04/28/2024 08:30 GMT Sparta Praha II 0 vs Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL 16:00 04/27/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 vs Opava 0
x CZE F FNL 15:00 04/27/2024 15:00 GMT FC MAS Taborsko 0 vs Lisen 0
x CZE F FNL 15:00 04/27/2024 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 vs Kromeriz 0
x CZE F FNL 12:00 04/27/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 vs Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL 08:30 04/27/2024 08:30 GMT SK Prostejov 0 vs Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL 08:15 04/27/2024 08:15 GMT Vyskov 0 vs FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL 08:15 04/27/2024 08:15 GMT MFK Chrudim 0 vs Pribram 0
x CZE F FNL 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Opava 0 vs FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Kromeriz 0 vs Dukla Praha 0
x CZE F FNL 15:00 04/21/2024 15:00 GMT FK Varnsdorf 0 vs SK Prostejov 0
x CZE F FNL 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 vs Sparta Praha II 0
x CZE F FNL 08:15 04/21/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 vs MFK Chrudim 0
x CZE F FNL 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Pribram 0 vs FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Lisen 0 vs Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL 08:15 04/20/2024 08:15 GMT Vyskov 0 vs FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL 16:00 04/17/2024 16:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 vs Lisen 0
x CZE F FNL 16:00 04/17/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 vs Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL 15:00 04/17/2024 15:00 GMT Dukla Praha 0 vs Opava 0
x CZE F FNL 15:00 04/17/2024 15:00 GMT FC MAS Taborsko 0 vs Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL 15:00 04/17/2024 15:00 GMT MFK Chrudim 0 vs FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL 15:00 04/17/2024 15:00 GMT Sigma Olomouc II 0 vs Kromeriz 0
x CZE F FNL 15:00 04/17/2024 15:00 GMT Sparta Praha II 0 vs Pribram 0
x CZE F FNL 14:30 04/17/2024 14:30 GMT SK Prostejov 0 vs Vyskov 0
x CZE F FNL 14:30 04/14/2024 14:30 GMT FK Varnsdorf 0 vs FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL 08:15 04/14/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 vs Kromeriz 0
x CZE F FNL 14:30 04/13/2024 14:30 GMT Lisen 0 vs Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 08:30 04/13/2024 08:30 GMT SK Prostejov 0 2 - 1
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 08:15 04/13/2024 08:15 GMT Vyskov 0 1 - 0
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 16:00 04/12/2024 16:00 GMT Vysocina Jihlava 0 1 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 16:00 04/12/2024 16:00 GMT Opava 0 3 - 2
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 16:00 04/12/2024 16:00 GMT Pribram 0 0 - 1
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:30 04/07/2024 08:30 GMT Sparta Praha II 0 5 - 3
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 08:15 04/07/2024 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 1 - 0
Opava 0
x CZE F FNL FT 16:00 04/06/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 1 - 2
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT FC MAS Taborsko 0 4 - 1
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Kromeriz 0 1 - 1
Lisen 0
x CZE F FNL FT 12:00 04/06/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 1 - 2
Pribram 0
x CZE F FNL FT 08:15 04/06/2024 08:15 GMT MFK Chrudim 0 2 - 1
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 16:00 04/05/2024 16:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 0 - 1
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/31/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 2 - 2
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:30 03/30/2024 08:30 GMT SK Prostejov 2 2 - 4
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/30/2024 08:15 GMT Vyskov 0 2 - 2
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/29/2024 16:00 GMT Vysocina Jihlava 0 1 - 2
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/29/2024 16:00 GMT Pribram 0 0 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/29/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 2 - 3
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/29/2024 16:00 GMT Opava 0 1 - 1
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 13:00 03/27/2024 13:00 GMT FK Varnsdorf 0 1 - 1
Lisen 0
x CZE F FNL FT 08:30 03/17/2024 08:30 GMT Sparta Praha II 1 1 - 2
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 13:00 03/16/2024 13:00 GMT FC MAS Taborsko 0 2 - 1
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 13:00 03/16/2024 13:00 GMT Kromeriz 0 0 - 2
Pribram 0
x CZE F FNL FT 13:00 03/16/2024 13:00 GMT Lisen 0 3 - 0
Opava 0
x CZE F FNL FT 12:00 03/16/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 1 - 0
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/16/2024 08:15 GMT MFK Chrudim 0 3 - 1
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/15/2024 16:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 2 - 1
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 15:00 03/15/2024 15:00 GMT Sigma Olomouc II 0 1 - 0
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 13:30 03/10/2024 13:30 GMT Vysocina Jihlava 0 0 - 0
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 12:30 03/10/2024 12:30 GMT FK Varnsdorf 0 0 - 1
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/10/2024 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 1 - 1
Opava 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/09/2024 16:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 0 - 0
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 08:30 03/09/2024 08:30 GMT SK Prostejov 0 2 - 0
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/09/2024 08:15 GMT Vyskov 0 2 - 2
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 08:15 03/09/2024 08:15 GMT MFK Chrudim 1 0 - 2
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/08/2024 16:00 GMT Pribram 0 0 - 1
Lisen 0
x CZE F FNL FT 14:00 03/04/2024 14:00 GMT Sigma Olomouc II 0 3 - 0
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 08:30 03/03/2024 08:30 GMT Sparta Praha II 0 4 - 0
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 15:00 03/02/2024 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 0 - 0
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 12:30 03/02/2024 12:30 GMT FC MAS Taborsko 0 0 - 0
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 12:30 03/02/2024 12:30 GMT Kromeriz 0 1 - 0
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 12:30 03/02/2024 12:30 GMT Lisen 0 0 - 1
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 12:00 03/02/2024 12:00 GMT Dukla Praha 0 3 - 3
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 16:00 03/01/2024 16:00 GMT Opava 0 1 - 0
Pribram 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/12/2023 12:00 GMT FK Varnsdorf 0 2 - 1
Opava 0
x CZE F FNL FT 08:30 11/12/2023 08:30 GMT Sparta Praha II 0 2 - 1
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 13:00 11/11/2023 13:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 0 - 1
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:30 11/11/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 0 - 1
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 08:15 11/11/2023 08:15 GMT Vyskov 0 2 - 0
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 08:15 11/11/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 1 - 0
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 16:00 11/10/2023 16:00 GMT Pribram 0 1 - 0
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 15:00 11/10/2023 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 1 - 1
Lisen 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/05/2023 12:00 GMT Dukla Praha 0 0 - 0
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 08:15 11/05/2023 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 2 - 4
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 08:15 11/05/2023 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 0 - 2
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 0 - 1
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Kromeriz 0 0 - 3
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Lisen 0 0 - 0
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Opava 0 1 - 2
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 15:00 11/03/2023 15:00 GMT Pribram 0 2 - 2
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 12:30 10/29/2023 12:30 GMT FK Varnsdorf 0 4 - 2
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 08:30 10/29/2023 08:30 GMT Sparta Praha II 0 0 - 2
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 12:30 10/28/2023 12:30 GMT FC MAS Taborsko 0 1 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 08:30 10/28/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 1 - 2
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/28/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 3 - 1
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/28/2023 08:15 GMT Vyskov 0 1 - 3
Opava 0
x CZE F FNL FT 16:00 10/27/2023 16:00 GMT Vysocina Jihlava 0 2 - 1
Pribram 0
x CZE F FNL FT 15:00 10/27/2023 15:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 3 - 0
Lisen 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/22/2023 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 1 - 0
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/22/2023 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 4 - 2
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 13:30 10/21/2023 13:30 GMT Kromeriz 0 1 - 2
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 13:30 10/21/2023 13:30 GMT Lisen 0 4 - 2
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Opava 0 0 - 1
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 12:00 10/21/2023 12:00 GMT Dukla Praha 0 1 - 0
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 16:00 10/20/2023 16:00 GMT Pribram 0 1 - 0
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 15:00 10/20/2023 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 0 - 1
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 14:00 10/08/2023 14:00 GMT FK Varnsdorf 0 3 - 3
Vysocina Jihlava 2
x CZE F FNL FT 08:30 10/08/2023 08:30 GMT Sparta Praha II 0 1 - 1
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 14:00 10/07/2023 14:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 3 - 2
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 14:00 10/07/2023 14:00 GMT FC MAS Taborsko 0 6 - 2
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:30 10/07/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 4 - 2
Lisen 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/07/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 1 - 0
Opava 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/07/2023 08:15 GMT Vyskov 0 2 - 0
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 15:30 10/06/2023 15:30 GMT FC Zbrojovka Brno 0 0 - 1
Pribram 0
x CZE F FNL FT 15:30 10/02/2023 15:30 GMT Sigma Olomouc II 0 0 - 1
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 15:00 10/01/2023 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 2 - 1
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 14:00 10/01/2023 14:00 GMT FK Varnsdorf 0 1 - 1
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 08:15 10/01/2023 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 1 - 1
Sparta Praha II 1
x CZE F FNL FT 14:00 09/30/2023 14:00 GMT Lisen 0 0 - 0
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 14:00 09/30/2023 14:00 GMT Kromeriz 0 2 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 14:00 09/30/2023 14:00 GMT Opava 0 2 - 1
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 16:00 09/29/2023 16:00 GMT Pribram 0 2 - 1
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 08:30 09/24/2023 08:30 GMT Sparta Praha II 0 2 - 1
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/24/2023 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 0 - 1
Lisen 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/23/2023 15:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 0 - 1
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 14:30 09/23/2023 14:30 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 1 - 1
Opava 0
x CZE F FNL FT 12:00 09/23/2023 12:00 GMT Dukla Praha 0 3 - 1
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 08:30 09/23/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 1 - 0
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/23/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 2 - 2
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 14:30 09/22/2023 14:30 GMT FC MAS Taborsko 0 0 - 1
Pribram 0
x CZE F FNL FT 14:30 09/17/2023 14:30 GMT FK Varnsdorf 0 3 - 3
MFK Chrudim 1
x CZE F FNL FT 08:15 09/17/2023 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 4 - 1
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 14:30 09/16/2023 14:30 GMT Lisen 0 2 - 2
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 14:30 09/16/2023 14:30 GMT Kromeriz 0 1 - 2
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/16/2023 08:15 GMT Vyskov 0 4 - 3
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 16:00 09/15/2023 16:00 GMT Pribram 0 2 - 1
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 15:30 09/15/2023 15:30 GMT Opava 0 1 - 0
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/15/2023 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 0 - 1
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/03/2023 08:15 GMT Sparta Praha II 0 0 - 0
Opava 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/03/2023 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 2 - 1
Pribram 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/02/2023 15:00 GMT FC MAS Taborsko 0 0 - 0
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/02/2023 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 1 - 0
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/02/2023 15:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 1 - 0
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 15:00 09/02/2023 15:00 GMT Kromeriz 0 1 - 0
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 12:00 09/02/2023 12:00 GMT Dukla Praha 0 0 - 0
Lisen 0
x CZE F FNL FT 08:15 09/02/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 2 - 1
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/27/2023 15:00 GMT FK Varnsdorf 0 0 - 2
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 08:15 08/27/2023 08:15 GMT Viktoria Zizkov 0 0 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/26/2023 15:00 GMT Lisen 0 1 - 0
Kromeriz 1
x CZE F FNL FT 08:30 08/26/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 0 - 1
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 08:15 08/26/2023 08:15 GMT Vyskov 0 3 - 1
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 16:00 08/25/2023 16:00 GMT Pribram 0 0 - 0
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 16:00 08/25/2023 16:00 GMT Vysocina Jihlava 0 3 - 3
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 15:30 08/25/2023 15:30 GMT Opava 0 1 - 2
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/19/2023 15:00 GMT Dukla Praha 0 1 - 0
Vysocina Jihlava 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/19/2023 15:00 GMT FC MAS Taborsko 0 1 - 1
Vyskov 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/19/2023 15:00 GMT FC Sellier and Bellot Vlasim 0 3 - 1
Pribram 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/19/2023 15:00 GMT Lisen 0 2 - 1
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/19/2023 15:00 GMT Kromeriz 1 0 - 1
Opava 0
x CZE F FNL FT 08:15 08/19/2023 08:15 GMT MFK Chrudim 0 6 - 2
SK Prostejov 0
x CZE F FNL FT 08:15 08/19/2023 08:15 GMT Sigma Olomouc II 0 0 - 2
Viktoria Zizkov 0
x CZE F FNL FT 15:45 08/18/2023 15:45 GMT Sparta Praha II 0 1 - 2
FC Zbrojovka Brno 0
x CZE F FNL FT 15:30 08/14/2023 15:30 GMT Viktoria Zizkov 0 1 - 5
Dukla Praha 0
x CZE F FNL FT 15:30 08/14/2023 15:30 GMT Vyskov 0 1 - 0
Sigma Olomouc II 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/13/2023 15:00 GMT Vysocina Jihlava 0 3 - 0
FC MAS Taborsko 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/13/2023 15:00 GMT FK Varnsdorf 0 2 - 2
Sparta Praha II 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/12/2023 15:00 GMT FC Zbrojovka Brno 0 4 - 1
MFK Chrudim 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/12/2023 15:00 GMT Pribram 0 1 - 3
Kromeriz 0
x CZE F FNL FT 08:30 08/12/2023 08:30 GMT SK Prostejov 0 0 - 1
FC Sellier and Bellot Vlasim 0
x CZE F FNL FT 15:30 08/11/2023 15:30 GMT Opava 0 2 - 0
Lisen 0
x CZE F FNL FT 15:00 08/06/2023 15:00 GMT Dukla Praha 0 4 - 3
FK Varnsdorf 0
x CZE F FNL FT 08:30 08/06/2023 08:30 GMT Sparta Praha II 0 2 - 0
MFK Chrudim 1
x