Menu
x
Russia - Second League Division B Group 2
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/03/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 11/02/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/27/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/26/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/20/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/19/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/13/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/12/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/06/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 10/05/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/29/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/28/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/22/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/21/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/15/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/14/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/08/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/07/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 09/01/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/31/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/25/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/24/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/18/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/17/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT Spartak Moskva II 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/11/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/10/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/10/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 vs Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 vs Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 vs FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT FC Tver 0 vs Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/04/2024 14:00 GMT Torpedo Vladimir 0 vs Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 08/03/2024 14:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 vs Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 07/28/2024 14:00 GMT Rodina Moskva III 0 vs Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 07/28/2024 14:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 vs Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 07/28/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 vs Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 07/28/2024 14:00 GMT FK Irkutsk 0 vs FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 14:00 07/28/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 vs FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 13:00 07/28/2024 13:00 GMT Luki Energiya 0 vs Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 13:00 07/28/2024 13:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 vs Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 12:00 07/27/2024 12:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 vs Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 07/07/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 2 - 0
Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 07/07/2024 14:00 GMT Dinamo Vologda 0 2 - 1
Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 13:00 07/07/2024 13:00 GMT Torpedo Vladimir 0 6 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 13:00 07/07/2024 13:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 5 - 1
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 11:00 07/07/2024 11:00 GMT Chertanovo Moskva 0 5 - 2
FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 09:00 07/07/2024 09:00 GMT Spartak Moskva II 0 2 - 0
FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 09:00 07/07/2024 09:00 GMT FK Irkutsk 0 3 - 1
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 07/06/2024 12:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 0 - 1
Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 17:00 07/01/2024 17:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 1 - 0
Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:30 07/01/2024 15:30 GMT Luki Energiya 0 0 - 2
Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 07/01/2024 15:00 GMT Znamya Truda 0 0 - 2
Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 07/01/2024 15:00 GMT FC Tver 0 0 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 07/01/2024 15:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 4
Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 07/01/2024 14:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 1 - 1
FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 07/01/2024 12:00 GMT Rodina Moskva III 0 2 - 5
Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 10:00 07/01/2024 10:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 0 - 2
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 16:00 06/25/2024 16:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 2 - 0
Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/25/2024 15:00 GMT Dinamo Vologda 0 5 - 1
Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/25/2024 15:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 0
FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/25/2024 15:00 GMT Spartak Moskva II 0 6 - 0
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:30 06/25/2024 14:30 GMT Dinamo St. Petersburg 0 2 - 1
Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/25/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 4 - 1
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/25/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 1 - 2
FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 09:00 06/25/2024 09:00 GMT FK Irkutsk 0 1 - 0
Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:30 06/19/2024 15:30 GMT Luki Energiya 0 0 - 0
FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/19/2024 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 1 - 2
Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/19/2024 15:00 GMT Znamya Truda 0 1 - 2
Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/19/2024 15:00 GMT FC Tver 0 3 - 1
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:30 06/19/2024 14:30 GMT Zvezda St. Petersburg 0 1 - 4
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 13:00 06/19/2024 13:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 2 - 1
Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 06/19/2024 12:00 GMT Rodina Moskva III 0 1 - 1
Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 08:00 06/19/2024 08:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 1 - 1
Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:30 06/14/2024 15:30 GMT Saturn Ramenskoye 0 2 - 0
Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/13/2024 15:00 GMT Dinamo Vologda 0 2 - 0
Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/13/2024 15:00 GMT Spartak Moskva II 0 1 - 0
Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/13/2024 15:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 1 - 1
Rodina Moskva III 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:30 06/13/2024 14:30 GMT Zvezda St. Petersburg 0 2 - 4
FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/13/2024 14:00 GMT Chertanovo Moskva 0 1 - 3
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/13/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 1 2 - 0
FC Yenisey Krasnoyarsk II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 10:00 06/13/2024 10:00 GMT FK Irkutsk 0 2 - 2
FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 10:00 06/10/2024 10:00 GMT FK Irkutsk 1 0 - 4
Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 06/08/2024 12:00 GMT Dinamo St. Petersburg 0 3 - 1
Dinamo Vologda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/07/2024 15:00 GMT FC Tver 0 1 - 3
Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 15:00 06/07/2024 15:00 GMT Torpedo Vladimir 0 0 - 4
Dinamo Moscow II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/07/2024 14:00 GMT Znamya Truda 0 0 - 1
FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/07/2024 14:00 GMT Luki Energiya 0 0 - 0
Zenit St. Petersburg II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 06/07/2024 12:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 0 - 3
Spartak Moskva II 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 11:00 06/07/2024 11:00 GMT Rodina Moskva III 0 5 - 1
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 09:00 06/07/2024 09:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 0 2 - 2
Saturn Ramenskoye 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Zenit St. Petersburg II 0 3 - 3
FC Baltika-BFU Kaliningrad 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 06/01/2024 14:00 GMT Dinamo Moscow II 0 5 - 2
Dinamo St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 06/01/2024 12:00 GMT Dinamo Vologda 0 1 - 4
Chertanovo Moskva 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 12:00 06/01/2024 12:00 GMT Zvezda St. Petersburg 0 2 - 2
Luki Energiya 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 11:00 06/01/2024 11:00 GMT Rodina Moskva III 0 0 - 0
FC Tver 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 11:00 06/01/2024 11:00 GMT Saturn Ramenskoye 0 0 - 1
Torpedo Vladimir 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 09:00 06/01/2024 09:00 GMT Spartak Moskva II 0 3 - 1
Znamya Truda 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 05:00 06/01/2024 05:00 GMT FC Yenisey Krasnoyarsk II 1 1 - 2
FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 14:00 05/26/2024 14:00 GMT FC Baltika-BFU Kaliningrad 0 1 - 0
Zvezda St. Petersburg 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 13:00 05/26/2024 13:00 GMT Torpedo Vladimir 0 0 - 1
FK Irkutsk 0
x RUS SLDBG2 Second League Division B Group 2 FT 13:00 05/26/2024 13:00 GMT Luki Energiya 0