Menu
x
Croatia - Third NL East
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Bedem Ivankovo 0 2 - 3
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 1 - 1
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 2 - 2
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Valpovka 0 0 - 4
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Nask Nasice 0 4 - 5
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Vuteks Sloga 0 1 - 1
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Slavija Pleternica 0 2 - 1
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 06/01/2024 16:00 GMT Oriolik Oriovac 0 0 - 0
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 4 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT NK Kutjevo 0 3 - 1
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT Cepin 0 2 - 1
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT Dakovo Croatia 0 3 - 3
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT Slavonija Pozega 0 4 - 2
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT NK Granicar Zupanja 0 2 - 1
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT NK Tomislav Cerna 0 2 - 1
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 16:00 05/25/2024 16:00 GMT Tomislav donji andrijevci 0 3 - 3
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/19/2024 15:30 GMT Bedem Ivankovo 0 1 - 1
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/19/2024 15:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 2 - 3
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 1 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 0
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Nask Nasice 0 3 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Vuteks Sloga 0 0 - 0
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Valpovka 0 2 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/18/2024 15:30 GMT Slavija Pleternica 0 2 - 3
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/12/2024 15:30 GMT NK Kutjevo 0 1 - 2
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/12/2024 15:30 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 2 - 2
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/12/2024 15:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 5 - 2
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/12/2024 15:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 0 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/11/2024 15:30 GMT Dakovo Croatia 0 1 - 1
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/11/2024 15:30 GMT Slavonija Pozega 0 6 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/11/2024 15:30 GMT Cepin 0 3 - 0
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/11/2024 15:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 1 - 0
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/05/2024 15:30 GMT Bedem Ivankovo 0 2 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/05/2024 15:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 3 - 1
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/05/2024 15:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 2 - 3
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 0 - 0
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Slavija Pleternica 0 4 - 1
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Nask Nasice 0 5 - 1
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Valpovka 0 0 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 05/04/2024 15:30 GMT Vuteks Sloga 0 0 - 0
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/28/2024 15:30 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 2 - 4
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/28/2024 15:30 GMT NK Kutjevo 0 3 - 2
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/28/2024 15:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 1 - 0
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 1
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Cepin 0 2 - 1
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Dakovo Croatia 0 3 - 3
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Slavonija Pozega 0 2 - 0
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 2 - 4
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT NK Granicar Zupanja 0 3 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT NK Kutjevo 0 2 - 1
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Tomislav donji andrijevci 0 1 - 3
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Valpovka 0 1 - 1
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 2 - 1
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Vuteks Sloga 0 4 - 1
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Nask Nasice 0 0 - 1
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Slavija Pleternica 0 3 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Bedem Ivankovo 0 1 - 1
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 4 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT NK Tomislav Cerna 0 4 - 1
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Cepin 0 1 - 2
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Dakovo Croatia 0 6 - 5
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Slavonija Pozega 0 2 - 0
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Oriolik Oriovac 0 0 - 1
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 5 - 0
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 2 - 0
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 1 - 0
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT NK Kutjevo 0 3 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 2 - 1
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Slavija Pleternica 0 2 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 3 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Valpovka 0 2 - 2
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Vuteks Sloga 0 1 - 1
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Bedem Ivankovo 0 3 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Cepin 0 3 - 2
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Dakovo Croatia 0 1 - 2
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Nask Nasice 0 0 - 1
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 1 - 2
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 2 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 1
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 03/30/2024 14:00 GMT Slavonija Pozega 0 5 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/24/2024 13:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 3 - 0
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/24/2024 13:30 GMT NK Kutjevo 0 1 - 1
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/24/2024 13:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 1 - 1
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/24/2024 13:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 2 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/23/2024 13:30 GMT Vuteks Sloga 0 2 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/23/2024 13:30 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 2 - 0
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/23/2024 13:30 GMT Valpovka 0 2 - 1
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/23/2024 13:30 GMT Slavonija Pozega 0 2 - 0
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/17/2024 13:30 GMT Bedem Ivankovo 0 1 - 2
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/17/2024 13:30 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 3 - 0
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Slavija Pleternica 0 2 - 2
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Cepin 0 2 - 0
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Dakovo Croatia 0 2 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Nask Nasice 0 0 - 1
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Oriolik Oriovac 0 0 - 2
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/16/2024 13:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 2 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/10/2024 13:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 1 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/10/2024 13:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 1 - 0
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/10/2024 13:30 GMT NK Kutjevo 0 3 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/10/2024 13:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 2 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/09/2024 13:30 GMT Valpovka 0 1 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/09/2024 13:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 1 - 2
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/09/2024 13:30 GMT Slavonija Pozega 0 2 - 1
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:30 03/09/2024 13:30 GMT Vuteks Sloga 0 2 - 0
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/03/2024 13:00 GMT Bedem Ivankovo 0 2 - 1
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/03/2024 13:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 0 - 1
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 3 - 3
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Cepin 0 3 - 1
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Dakovo Croatia 0 4 - 2
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Nask Nasice 0 3 - 0
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Slavija Pleternica 0 1 - 1
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 03/02/2024 13:00 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/25/2024 12:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 1 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/25/2024 12:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 2 - 1
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/25/2024 12:30 GMT NK Kutjevo 0 2 - 3
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/25/2024 12:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 2 - 0
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/24/2024 12:30 GMT Cepin 0 1 - 0
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/24/2024 12:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 1 - 2
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/24/2024 12:30 GMT Slavonija Pozega 0 2 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:30 02/24/2024 12:30 GMT Valpovka 0 4 - 2
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/26/2023 11:30 GMT Tomislav donji andrijevci 0 3 - 1
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/26/2023 11:30 GMT NK Tomislav Cerna 0 2 - 2
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/26/2023 11:30 GMT NK Granicar Zupanja 0 1 - 1
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/26/2023 11:30 GMT NK Kutjevo 0 1 - 2
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/25/2023 11:30 GMT Slavonija Pozega 0 4 - 3
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/25/2023 11:30 GMT Cepin 0 2 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/25/2023 11:30 GMT Dakovo Croatia 0 1 - 6
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/25/2023 11:30 GMT Sloga Nova Gradiska 0 0 - 2
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/20/2023 11:30 GMT Vuteks Sloga 0 0 - 0
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/19/2023 11:30 GMT Bedem Ivankovo 0 2 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/19/2023 11:30 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 3 - 2
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/18/2023 11:30 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 2 - 1
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/18/2023 11:30 GMT Oriolik Oriovac 0 0 - 3
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/18/2023 11:30 GMT Nask Nasice 0 1 - 2
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/18/2023 11:30 GMT Valpovka 0 2 - 0
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 11:30 11/18/2023 11:30 GMT Slavija Pleternica 0 2 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/12/2023 12:00 GMT NK Tomislav Cerna 0 6 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/12/2023 12:00 GMT Tomislav donji andrijevci 0 6 - 0
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/12/2023 12:00 GMT NK Kutjevo 0 3 - 2
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/12/2023 12:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 2 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/11/2023 12:00 GMT Cepin 0 1 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/11/2023 12:00 GMT Dakovo Croatia 0 2 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/11/2023 12:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 2 - 4
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/11/2023 12:00 GMT Slavonija Pozega 0 3 - 2
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/08/2023 12:00 GMT NK Kutjevo 0 0 - 3
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/05/2023 12:00 GMT Bedem Ivankovo 0 0 - 2
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/05/2023 12:00 GMT NK Granicar Zupanja 0 0 - 1
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 1 - 1
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Nask Nasice 0 0 - 2
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Vuteks Sloga 0 3 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Slavija Pleternica 0 3 - 2
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 11/04/2023 12:00 GMT Valpovka 0 1 - 1
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 10/29/2023 12:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 0 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 10/29/2023 12:00 GMT NK Tomislav Cerna 0 3 - 4
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 12:00 10/29/2023 12:00 GMT NK Kutjevo 0 1 - 0
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/28/2023 13:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 2 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/28/2023 13:00 GMT Cepin 0 3 - 2
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/28/2023 13:00 GMT Dakovo Croatia 0 2 - 1
Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/28/2023 13:00 GMT Oriolik Oriovac 0 1 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/28/2023 13:00 GMT Slavonija Pozega 0 1 - 1
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/22/2023 13:00 GMT Bedem Ivankovo 0 2 - 0
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/22/2023 13:00 GMT NK Granicar Zupanja 0 0 - 3
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/22/2023 13:00 GMT Tomislav donji andrijevci 0 2 - 0
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 2 - 2
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Slavija Pleternica 0 0 - 1
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Nask Nasice 0 0 - 2
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Valpovka 0 3 - 5
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/21/2023 13:00 GMT Vuteks Sloga 0 3 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/15/2023 13:00 GMT Bedem Ivankovo 0 3 - 0
Valpovka 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/15/2023 13:00 GMT NK Tomislav Cerna 0 3 - 0
NK Kutjevo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/15/2023 13:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 0 - 1
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/14/2023 13:00 GMT Dakovo Croatia 0 3 - 0
Borac Knezevi Vinogradi 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/14/2023 13:00 GMT Cepin 0 1 - 3
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East Post. 13:00 10/14/2023 13:00 GMT Oriolik Oriovac 0 p - p Nask Nasice 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/14/2023 13:00 GMT Sloga Nova Gradiska 0 4 - 0
NK Granicar Zupanja 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/14/2023 13:00 GMT Slavonija Pozega 0 3 - 1
Tomislav donji andrijevci 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/08/2023 13:00 GMT NK Granicar Zupanja 0 1 - 2
Cepin 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/08/2023 13:00 GMT NK Kutjevo 0 0 - 3
Slavonija Pozega 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/08/2023 13:00 GMT Tomislav donji andrijevci 0 1 - 1
Sloga Nova Gradiska 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/07/2023 13:00 GMT Nask Nasice 0 1 - 0
Bedem Ivankovo 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/07/2023 13:00 GMT Borac Knezevi Vinogradi 0 1 - 0
NK Svacic Stari Slatinik 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/07/2023 13:00 GMT Vuteks Sloga 0 2 - 3
Dakovo Croatia 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/07/2023 13:00 GMT Valpovka 0 2 - 1
NK Tomislav Cerna 0
x CRO TNE Third NL East FT 13:00 10/07/2023 13:00 GMT Slavija Pleternica 0 1 - 1
Oriolik Oriovac 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 10/01/2023 14:00 GMT Bedem Ivankovo 0 3 - 0
Slavija Pleternica 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 10/01/2023 14:00 GMT NK Svacic Stari Slatinik 0 3 - 1
Vuteks Sloga 0
x CRO TNE Third NL East FT 14:00 09/30/2023 14:00 GMT Oriolik Oriovac