Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 1
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT Alondras CF 0 0 - 0
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT Viveiro CF 0 1 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT Barbadas 0 2 - 0
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT Celta de Vigo III 0 0 - 0
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 1 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 4 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/12/2024 15:00 GMT Rapido Bouzas 0 5 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 05/11/2024 15:30 GMT CA Arteixo 0 0 - 2
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/11/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 0
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Pontevedra CF II 0 2 - 0
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 2 - 1
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Polvorin FC 0 0 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 0 - 1
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Betanzos CF 0 1 - 0
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT CD Estradense 0 2 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Silva SD 0 0 - 2
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT SD Sarriana 0 0 - 1
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT UD Ourense 0 3 - 0
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Alondras CF 0 1 - 2
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT UD Somozas 0 0 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Barbadas 0 0 - 0
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Viveiro CF 0 0 - 1
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT UD Ourense 0 4 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 05/01/2024 14:30 GMT Rapido Bouzas 0 2 - 0
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT CA Arteixo 0 0 - 2
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Celta de Vigo III 0 0 - 2
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 2
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/28/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 1 - 1
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 04/27/2024 17:00 GMT CD Estradense 0 1 - 0
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 04/27/2024 17:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 1 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 04/27/2024 17:00 GMT SD Sarriana 0 3 - 2
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 04/27/2024 16:15 GMT Silva SD 0 0 - 1
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT Barbadas 0 2 - 2
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT Bergantinos FC 0 3 - 1
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT Betanzos CF 0 3 - 1
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 04/27/2024 14:00 GMT Polvorin FC 0 1 - 1
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Alondras CF 0 1 - 2
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT UD Ourense 0 4 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT UD Somozas 0 2 - 2
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 2
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 04/21/2024 10:15 GMT CA Arteixo 0 1 - 1
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 04/21/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 0 - 0
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:30 04/20/2024 17:30 GMT Rapido Bouzas 0 1 - 2
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 04/20/2024 15:30 GMT Celta de Vigo III 0 1 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 04/20/2024 14:00 GMT Pontevedra CF II 0 2 - 1
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/14/2024 16:00 GMT SD Sarriana 0 1 - 2
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Betanzos CF 0 0 - 0
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 3 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 1
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 0 - 0
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 04/13/2024 16:15 GMT Silva SD 0 2 - 1
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT Barbadas 0 1 - 2
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT CD Estradense 0 0 - 2
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 04/13/2024 15:30 GMT Polvorin FC 0 2 - 3
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT Bergantinos FC 0 0 - 0
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT UD Somozas 0 3 - 0
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT UD Ourense 0 0 - 0
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 04/07/2024 14:30 GMT Alondras CF 0 1 - 1
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:30 04/07/2024 10:30 GMT Celta de Vigo III 0 1 - 1
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 2 - 2
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 04/06/2024 17:00 GMT Rapido Bouzas 0 1 - 2
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 04/06/2024 16:30 GMT CA Arteixo 0 0 - 2
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 04/06/2024 14:00 GMT Pontevedra CF II 0 0 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT CD Estradense 0 2 - 0
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 03/31/2024 15:30 GMT Barbadas 0 2 - 2
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 03/31/2024 15:30 GMT SD Sarriana 0 0 - 1
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 3
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT Betanzos CF 0 3 - 2
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT Celta de Vigo III 0 1 - 1
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/31/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 2 - 1
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 03/31/2024 10:15 GMT Silva SD 0 0 - 1
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/31/2024 10:00 GMT Polvorin FC 0 0 - 0
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT Barbadas 0 2 - 1
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT Betanzos CF 0 1 - 2
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 2
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/28/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 03/28/2024 10:15 GMT Silva SD 0 0 - 2
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Celta de Vigo III 0 3 - 3
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT CD Estradense 0 2 - 1
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Polvorin FC 0 4 - 2
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Rapido Bouzas 0 1 - 2
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT UD Somozas 0 0 - 0
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 18:30 03/23/2024 18:30 GMT Arosa SC 0 0 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 03/23/2024 16:15 GMT CA Arteixo 0 5 - 1
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT Alondras CF 0 2 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT Rapido Bouzas 0 0 - 2
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 1 - 1
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Viveiro CF 0 1 - 2
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT UD Ourense 0 1 - 1
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 03/23/2024 14:00 GMT Pontevedra CF II 0 2 - 3
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:30 03/10/2024 17:30 GMT Pontevedra CF II 0 0 - 2
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT UD Ourense 0 1 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 1 - 0
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT SD Sarriana 0 1 - 0
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 03/10/2024 14:00 GMT Arosa SC 0 1 - 0
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT CA Arteixo 0 3 - 0
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 2 - 0
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 03/09/2024 16:00 GMT Alondras CF 0 0 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/09/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 0 - 0
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 03/03/2024 16:00 GMT CD Estradense 0 1 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT Barbadas 0 2 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 3 - 1
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 03/03/2024 14:30 GMT Celta de Vigo III 0 1 - 5
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 11:30 03/03/2024 11:30 GMT Polvorin FC 0 0 - 0
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 1 - 2
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 03/02/2024 16:30 GMT CSD Arzua 0 0 - 3
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 03/02/2024 16:30 GMT Rapido Bouzas 0 0 - 0
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 03/02/2024 16:15 GMT Silva SD 0 1 - 0
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:30 02/25/2024 17:30 GMT Pontevedra CF II 0 1 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Alondras CF 0 2 - 1
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 0 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 2 - 0
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 2 - 3
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 02/25/2024 14:30 GMT Betanzos CF 0 1 - 1
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:30 02/25/2024 10:30 GMT SD Sarriana 0 1 - 2
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT CA Arteixo 0 5 - 2
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 02/24/2024 15:30 GMT UD Ourense 0 0 - 2
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 02/18/2024 16:00 GMT CD Estradense 0 0 - 0
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 2
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 3
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 02/18/2024 14:00 GMT Celta de Vigo III 0 4 - 2
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 1 - 0
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 02/17/2024 16:15 GMT CA Arteixo 0 4 - 3
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT Barbadas 0 0 - 2
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT Polvorin FC 0 1 - 0
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT Rapido Bouzas 0 2 - 1
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 1 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 02/11/2024 14:30 GMT Betanzos CF 0 0 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 02/11/2024 14:30 GMT UD Ourense 0 0 - 0
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT Silva SD 0 0 - 1
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT Pontevedra CF II 0 0 - 3
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT SD Sarriana 0 1 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 0 - 0
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/10/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 2 - 2
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT Alondras CF 0 0 - 1
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:30 02/04/2024 15:30 GMT Polvorin FC 0 1 - 1
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 2 - 1
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 11:00 02/04/2024 11:00 GMT Celta de Vigo III 0 3 - 0
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT CA Arteixo 0 0 - 0
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 5 - 1
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 02/03/2024 17:00 GMT Rapido Bouzas 0 0 - 1
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 2 - 0
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT Barbadas 0 1 - 1
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Alondras CF 0 0 - 0
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 1 - 1
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 3 - 1
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT CD Estradense 0 2 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 01/28/2024 14:30 GMT SD Sarriana 0 1 - 1
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 01/28/2024 14:30 GMT UD Ourense 0 0 - 0
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 01/28/2024 14:00 GMT Betanzos CF 0 2 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:15 01/27/2024 16:15 GMT Silva SD 0 3 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT Pontevedra CF II 0 0 - 2
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT UD Ourense 0 2 - 1
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 3 - 0
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT CD Estradense 0 1 - 1
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 0 - 0
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 01/21/2024 14:00 GMT Betanzos CF 0 0 - 0
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 01/21/2024 14:00 GMT Polvorin FC 0 3 - 0
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 01/21/2024 10:15 GMT Silva SD 0 0 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 01/20/2024 16:00 GMT Pontevedra CF II 0 2 - 0
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT SD Sarriana 0 2 - 0
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT Alondras CF 0 1 - 1
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT UD Somozas 0 1 - 2
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT CSD Arzua 0 1 - 3
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 1
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 01/14/2024 14:30 GMT Barbadas 0 1 - 1
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Celta de Vigo III 0 3 - 2
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Viveiro CF 0 0 - 1
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 01/13/2024 16:30 GMT CA Arteixo 0 1 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 01/13/2024 16:30 GMT Rapido Bouzas 0 1 - 0
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT Bergantinos FC 0 1 - 1
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT Arosa SC 0 2 - 0
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 0 - 0
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT SD Sarriana 0 1 - 0
CA Arteixo 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT CD Estradense 0 1 - 2
Celta de Vigo III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 01/07/2024 14:00 GMT Betanzos CF 0 0 - 0
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 13:30 01/07/2024 13:30 GMT Polvorin FC 0 2 - 0
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 01/07/2024 10:15 GMT Silva SD 0 1 - 1
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 01/06/2024 15:00 GMT Pontevedra CF II 0 2 - 1
UD Ourense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/17/2023 15:00 GMT CSD Arzua 0 2 - 0
Barbadas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/17/2023 15:00 GMT UD Somozas 0 0 - 3
SD Sarriana 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 12/17/2023 14:30 GMT Alondras CF 0 1 - 1
Arosa SC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Celta de Vigo III 0 1 - 0
Polvorin FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Viveiro CF 0 0 - 2
Silva SD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 17:00 12/16/2023 17:00 GMT Rapido Bouzas 0 0 - 3
CD Estradense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:30 12/16/2023 16:30 GMT CA Arteixo 0 1 - 1
Betanzos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 16:00 12/16/2023 16:00 GMT UD Ourense 0 0 - 1
Bergantinos FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:30 12/16/2023 14:30 GMT Pontevedra CF II 0 1 - 3
UD Paiosaco-Hierros 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT SD Sarriana 0 1 - 1
Alondras CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT Bergantinos FC 0 2 - 0
Pontevedra CF II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT CD Estradense 0 2 - 2
Viveiro CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT UD Paiosaco-Hierros 0 2 - 2
CSD Arzua 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 14:00 12/03/2023 14:00 GMT Betanzos CF 0 2 - 1
UD Somozas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:30 12/03/2023 10:30 GMT Polvorin FC 0 0 - 1
Rapido Bouzas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 1 FT 10:15 12/03/2023 10:15 GMT Silva SD 0 0 - 3
CA Arteixo 0
x SPA TFG1