Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 10
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 3 - 0
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 1 - 0
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Atletico Espeleno 0 0 - 0
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Bollullos CF 0 4 - 4
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Ciudad de Lucena 0 3 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT La Palma 0 4 - 2
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Coria CF 0 0 - 1
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Sevilla III 0 1 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 2 - 1
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT AD Cartaya 0 3 - 2
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT AD Ceuta FC II 0 1 - 1
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Cordoba II 0 3 - 3
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 1
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 4 - 1
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Xerez CD 0 2 - 0
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 1 - 3
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Conil CF 0 1 - 2
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 2 - 1
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:30 05/01/2024 16:30 GMT Bollullos CF 0 1 - 3
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Atletico Espeleno 0 2 - 0
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Ciudad de Lucena 0 0 - 0
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 1 - 0
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT La Palma 0 1 - 2
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 0 - 1
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Coria CF 0 2 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 1 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 3 - 3
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/28/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 0 - 1
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 18:00 04/27/2024 18:00 GMT Conil CF 0 1 - 1
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:30 04/27/2024 16:30 GMT AD Cartaya 0 1 - 0
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:30 04/27/2024 16:30 GMT Atletico Espeleno 0 1 - 3
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT CD Cabecense 0 2 - 1
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT AD Ceuta FC II 0 5 - 0
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:30 04/27/2024 10:30 GMT Sevilla III 0 0 - 0
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/27/2024 10:00 GMT Xerez CD 0 1 - 1
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 04/25/2024 17:00 GMT Cordoba II 0 0 - 1
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Ayamonte CF 0 2 - 1
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 4 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Pozoblanco 0 1 - 0
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/21/2024 10:00 GMT Coria CF 0 1 - 0
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 09:30 04/21/2024 09:30 GMT CD Gerena 0 0 - 0
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 04/20/2024 17:00 GMT Bollullos CF 0 2 - 2
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 04/20/2024 17:00 GMT Ciudad de Lucena 0 1 - 0
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/20/2024 16:00 GMT Puente Genil 0 2 - 0
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT La Palma 0 1 - 2
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/14/2024 16:00 GMT Atletico Espeleno 0 3 - 2
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT AD Ceuta FC II 0 1 - 2
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 1
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 2 - 0
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Sevilla III 0 1 - 2
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Conil CF 0 2 - 1
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Cordoba II 0 0 - 3
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Xerez CD 0 2 - 0
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:30 04/13/2024 16:30 GMT AD Cartaya 0 2 - 2
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 04/07/2024 17:00 GMT La Palma 0 2 - 1
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT Ayamonte CF 0 0 - 1
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT Ciudad de Lucena 0 0 - 1
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 04/07/2024 15:30 GMT Puente Genil 0 3 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 1 - 1
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:00 04/07/2024 14:00 GMT Bollullos CF 0 1 - 2
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 2 - 1
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Coria CF 0 2 - 0
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 1 - 1
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT Ciudad de Lucena 0 0 - 2
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 03/31/2024 16:00 GMT Xerez CD 0 0 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 03/31/2024 14:30 GMT Cordoba II 0 0 - 2
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/31/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 1 - 3
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:00 03/28/2024 14:00 GMT AD Ceuta FC II 0 1 - 0
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT AD Cartaya 0 1 - 0
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Atletico Espeleno 0 1 - 0
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 0
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 03/27/2024 15:00 GMT Sevilla III 0 1 - 1
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 3 - 0
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT Coria CF 0 1 - 1
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 03/23/2024 17:00 GMT Conil CF 0 2 - 1
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:45 03/23/2024 16:45 GMT Ayamonte CF 0 2 - 1
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT La Palma 0 0 - 1
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 2 - 3
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT Bollullos CF 0 0 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/23/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 1 - 1
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/23/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 3 - 2
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 03/10/2024 16:00 GMT Xerez CD 0 1 - 2
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT Atletico Espeleno 0 3 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 03/10/2024 14:30 GMT Cordoba II 0 1 - 1
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:45 03/10/2024 10:45 GMT Ciudad de Lucena 0 1 - 0
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT Sevilla III 0 0 - 0
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 2 - 6
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 4
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 0 - 1
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 11:00 03/09/2024 11:00 GMT AD Ceuta FC II 0 3 - 0
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 03/03/2024 16:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 2 - 0
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 03/03/2024 15:30 GMT Puente Genil 0 2 - 2
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT AD Cartaya 0 1 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT La Palma 0 2 - 2
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Bollullos CF 0 1 - 2
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 0 - 1
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 0 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Coria CF 0 0 - 0
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 09:30 03/03/2024 09:30 GMT Conil CF 0 0 - 0
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 Post. 15:00 02/28/2024 15:00 GMT Atletico Espeleno 0 p - p Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Atletico Espeleno 0 1 - 2
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/25/2024 15:00 GMT Ciudad de Lucena 0 2 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 1 - 1
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT Sevilla III 0 2 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 2 - 0
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT Coria CF 0 0 - 0
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 02/24/2024 16:00 GMT Xerez CD 0 2 - 0
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 02/24/2024 15:30 GMT AD Ceuta FC II 0 3 - 0
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/24/2024 10:00 GMT Cordoba II 0 1 - 1
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 02/18/2024 16:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 4 - 2
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT AD Cartaya 0 0 - 1
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT Pozoblanco 0 2 - 1
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT Puente Genil 0 0 - 0
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/18/2024 15:00 GMT La Palma 0 1 - 4
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 02/18/2024 14:30 GMT Bollullos CF 0 0 - 0
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 3 - 1
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:00 02/17/2024 14:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 3
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:30 02/16/2024 16:30 GMT Conil CF 0 2 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 02/11/2024 15:30 GMT La Palma 0 1 - 0
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT Xerez CD 0 2 - 0
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT Ciudad de Lucena 0 0 - 0
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:30 02/11/2024 10:30 GMT CD Gerena 0 2 - 2
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 1 - 2
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT Coria CF 0 1 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:00 02/10/2024 14:00 GMT Cordoba II 0 0 - 3
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 11:30 02/10/2024 11:30 GMT Sevilla III 0 2 - 0
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 2 - 1
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 02/04/2024 14:30 GMT Bollullos CF 0 1 - 3
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT AD Cartaya 0 2 - 1
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 3
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Conil CF 0 0 - 0
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 1 - 2
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 02/03/2024 17:00 GMT Pozoblanco 0 3 - 1
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 16:00 02/03/2024 16:00 GMT Puente Genil 0 3 - 2
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 02/03/2024 15:30 GMT AD Ceuta FC II 0 1 - 1
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Atletico Espeleno 0 1 - 1
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 0 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Ciudad de Lucena 0 2 - 0
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT CD Gerena 0 0 - 3
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 1 - 2
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT Coria CF 0 2 - 3
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT La Palma 0 4 - 1
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:15 01/27/2024 14:15 GMT Cordoba II 0 2 - 1
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 01/26/2024 17:00 GMT Sevilla III 0 1 - 2
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT Xerez CD 0 3 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT Bollullos CF 0 1 - 0
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 1 - 2
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 3 - 0
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 1 - 0
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 1 - 1
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 17:00 01/20/2024 17:00 GMT Conil CF 0 0 - 0
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT AD Cartaya 0 0 - 2
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 01/20/2024 14:30 GMT AD Ceuta FC II 0 1 - 3
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:30 01/14/2024 10:30 GMT Xerez CD 0 5 - 0
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT AD Cartaya 0 3 - 0
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 2 - 0
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT CD Cabecense 0 0 - 1
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 1 - 1
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Conil CF 0 1 - 1
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Cordoba II 0 0 - 0
Sevilla III 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Pozoblanco 0 2 - 2
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 01/13/2024 14:30 GMT AD Ceuta FC II 0 4 - 0
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Ayamonte CF 0 1 - 2
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Puente Genil 0 2 - 3
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 12/23/2023 15:00 GMT Coria CF 0 0 - 2
AD Cartaya 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 12/23/2023 15:00 GMT Ciudad de Lucena 0 1 - 0
AD Ceuta FC II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 12/23/2023 15:00 GMT Ayamonte CF 0 1 - 2
CD Cabecense 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 12/23/2023 14:30 GMT Bollullos CF 0 0 - 2
Pozoblanco 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 12/23/2023 14:30 GMT La Palma 0 2 - 0
Conil CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/23/2023 10:00 GMT Atletico Espeleno 0 0 - 0
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/23/2023 10:00 GMT CD Gerena 0 1 - 3
Xerez CD 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/23/2023 10:00 GMT Xerez Deportivo FC 0 0 - 0
Club Deportivo Utrera 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/23/2023 10:00 GMT Sevilla III 0 0 - 0
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:30 12/17/2023 15:30 GMT Xerez CD 0 1 - 1
Ciudad de Lucena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:15 12/17/2023 10:15 GMT CD Cabecense 0 0 - 0
Coria CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT AD Cartaya 0 1 - 1
La Palma 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Sevilla III 0 0 - 2
Atletico Espeleno 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Club Deportivo Utrera 0 1 - 1
Bollullos CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Conil CF 0 0 - 1
Xerez Deportivo FC 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Pozoblanco 0 2 - 1
Puente Genil 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:30 12/16/2023 14:30 GMT AD Ceuta FC II 0 0 - 0
Ayamonte CF 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT Cordoba II 0 1 - 0
CD Gerena 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 12/06/2023 15:00 GMT Ciudad de Lucena 0 0 - 2
Cordoba II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 10 FT 15:00 12/06/2023 15:00 GMT Pozoblanco 0 1 - 0
Sevilla III 0
x