Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 6
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT CD Acero 0 2 - 3
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT CD Castellon II 0 2 - 0
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT CF Gandia 0 1 - 2
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/12/2024 16:00 GMT Roda CF 0 0 - 1
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:15 05/12/2024 10:15 GMT Jove Espanol San Vicente 0 0 - 2
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 17:15 05/11/2024 17:15 GMT Castellonense 0 1 - 4
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 05/11/2024 14:00 GMT Patacona CF 0 1 - 2
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 05/11/2024 10:00 GMT Villarreal III 0 1 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 17:15 05/10/2024 17:15 GMT CD Soneja 0 2 - 2
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 1 - 0
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Atzeneta UE 0 1 - 2
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 2 - 2
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT CD Burriana 0 0 - 2
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT CD Utiel 0 3 - 1
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Levante II 0 0 - 0
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/05/2024 16:00 GMT Rayo Ibense 0 1 - 6
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 05/05/2024 15:00 GMT Silla CF 0 0 - 3
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 17:00 05/01/2024 17:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 0 - 0
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 05/01/2024 16:00 GMT Roda CF 0 2 - 0
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT CD Acero 0 2 - 0
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 05/01/2024 15:30 GMT CD Soneja 0 3 - 2
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 05/01/2024 15:00 GMT Rayo Ibense 0 3 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 05/01/2024 14:00 GMT CD Castellon II 0 0 - 0
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 05/01/2024 10:00 GMT CF Gandia 0 5 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:45 05/01/2024 09:45 GMT Castellonense 0 1 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 05/01/2024 09:00 GMT Patacona CF 0 0 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:45 04/28/2024 09:45 GMT Castellonense 0 2 - 3
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT CD Burriana 0 2 - 2
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT Atzeneta UE 0 1 - 1
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 04/27/2024 15:30 GMT CD Utiel 0 2 - 2
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/27/2024 15:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 1 - 1
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 04/27/2024 10:00 GMT Levante II 0 2 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:00 04/26/2024 18:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 0
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:00 04/26/2024 18:00 GMT Villarreal III 0 5 - 1
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/26/2024 16:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 1 - 0
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Rayo Ibense 0 0 - 3
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT Patacona CF 0 1 - 1
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 04/21/2024 15:30 GMT CD Soneja 0 1 - 1
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 04/21/2024 15:30 GMT CD Acero 0 0 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT Silla CF 0 3 - 2
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT CF Gandia 0 4 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 0 - 0
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 04/20/2024 14:00 GMT CD Castellon II 0 4 - 1
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 04/20/2024 14:00 GMT Roda CF 0 2 - 3
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/14/2024 16:00 GMT Castellonense 0 3 - 3
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 04/14/2024 15:30 GMT CD Utiel 0 2 - 0
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/14/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 0
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 04/14/2024 14:00 GMT Levante II 0 1 - 1
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT Villarreal III 0 2 - 1
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 04/14/2024 09:00 GMT Patacona CF 0 1 - 1
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 3 - 2
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT Atzeneta UE 0 2 - 1
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 04/13/2024 14:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 8 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 1
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT Rayo Ibense 0 0 - 3
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT CD Acero 0 0 - 1
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/07/2024 15:00 GMT Silla CF 0 0 - 1
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT CD Castellon II 0 0 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Roda CF 0 1 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT CD Soneja 0 1 - 1
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT CF Gandia 0 1 - 0
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT Jove Espanol San Vicente 0 1 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/31/2024 10:00 GMT Silla CF 0 2 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 03/31/2024 09:00 GMT Patacona CF 0 1 - 1
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/30/2024 15:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 1 - 0
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/30/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 4 - 3
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/30/2024 10:00 GMT Atzeneta UE 0 2 - 1
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/29/2024 15:00 GMT CD Utiel 0 1 - 0
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 03/29/2024 09:30 GMT Castellonense 0 3 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:00 03/28/2024 18:00 GMT CD Burriana 0 0 - 0
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:15 03/27/2024 16:15 GMT Silla CF 0 3 - 4
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT CD Acero 0 1 - 0
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT CD Soneja 0 0 - 1
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 0
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT CD Castellon II 0 1 - 4
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT Roda CF 0 0 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT CF Gandia 0 1 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT Rayo Ibense 0 0 - 1
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT Silla CF 0 1 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT Elche II (Ilicitano) 0 2 - 0
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:00 03/20/2024 18:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 2 - 0
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 03/20/2024 09:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 0 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/17/2024 14:00 GMT Levante II 0 0 - 1
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/17/2024 10:00 GMT Villarreal III 0 3 - 1
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 2 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/16/2024 14:00 GMT Patacona CF 0 3 - 2
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/16/2024 14:00 GMT CD Burriana 0 3 - 1
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/16/2024 10:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 3 - 1
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/16/2024 10:00 GMT Atzeneta UE 0 0 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:00 03/15/2024 18:00 GMT CF Gandia 0 0 - 0
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:30 03/15/2024 16:30 GMT Castellonense 0 0 - 0
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 0
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT Rayo Ibense 0 1 - 1
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT CD Acero 0 1 - 3
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT CD Soneja 0 1 - 1
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT CD Utiel 0 0 - 2
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 03/10/2024 09:00 GMT Silla CF 0 0 - 1
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/09/2024 14:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/09/2024 14:00 GMT Roda CF 0 2 - 0
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/08/2024 14:00 GMT CD Castellon II 0 3 - 1
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 18:30 03/06/2024 18:30 GMT Rayo Ibense 0 0 - 1
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 17:45 03/06/2024 17:45 GMT CD Utiel 0 0 - 0
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 17:30 03/06/2024 17:30 GMT Levante II 0 0 - 1
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 03/06/2024 15:30 GMT CD Acero 0 1 - 0
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 03/03/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 2
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 03/03/2024 14:30 GMT CF Gandia 0 0 - 0
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 2 - 1
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:45 03/03/2024 09:45 GMT Castellonense 0 1 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 03/02/2024 14:30 GMT Atzeneta UE 0 0 - 0
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/02/2024 14:00 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 2 - 3
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 03/02/2024 14:00 GMT Patacona CF 0 0 - 1
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 03/02/2024 09:30 GMT CD Soneja 0 1 - 5
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 03/02/2024 09:30 GMT Villarreal III 0 1 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 02/28/2024 16:00 GMT Roda CF 0 1 - 3
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 Post. 13:00 02/24/2024 13:00 GMT CD Castellon II 0 p - p Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT CD Castellon II 0 5 - 2
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:45 02/18/2024 09:45 GMT Castellonense 0 3 - 0
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 02/18/2024 09:30 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 1 - 4
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 02/18/2024 09:30 GMT Villarreal III 0 2 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 2 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT Atzeneta UE 0 2 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT CD Soneja 0 1 - 0
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT CF Gandia 0 1 - 2
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 02/17/2024 14:00 GMT Patacona CF 0 1 - 2
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 2
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT CD Acero 0 3 - 2
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 0 - 1
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 02/11/2024 14:30 GMT Silla CF 0 1 - 2
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT Levante II 0 3 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 1 - 0
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT CD Utiel 0 1 - 1
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT Roda CF 0 0 - 2
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 02/10/2024 14:00 GMT Rayo Ibense 0 1 - 2
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/04/2024 15:00 GMT CD Acero 0 1 - 2
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 02/04/2024 14:30 GMT CF Gandia 0 0 - 2
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Castellonense 0 3 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT CD Castellon II 0 2 - 0
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 02/04/2024 09:30 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 0 - 1
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:15 02/04/2024 09:15 GMT Villarreal III 0 4 - 3
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:00 02/04/2024 09:00 GMT Patacona CF 0 1 - 0
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 0 - 1
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:15 02/03/2024 14:15 GMT CD Soneja 0 2 - 1
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 3
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 2 - 0
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/28/2024 14:00 GMT Levante II 0 1 - 1
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT CD Utiel 0 1 - 3
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 01/27/2024 14:30 GMT Silla CF 0 2 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 01/27/2024 14:30 GMT Roda CF 0 2 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:15 01/27/2024 14:15 GMT Atzeneta UE 0 1 - 3
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT Rayo Ibense 0 0 - 0
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 0
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 2
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 0
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:15 01/21/2024 14:15 GMT Silla CF 0 0 - 2
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT CD Utiel 0 1 - 2
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT Levante II 0 2 - 0
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 01/21/2024 09:30 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 1 - 0
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:15 01/20/2024 14:15 GMT Atzeneta UE 0 1 - 0
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/20/2024 14:00 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 2
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/20/2024 14:00 GMT Rayo Ibense 0 2 - 0
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT CD Acero 0 1 - 2
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT CF Gandia 0 1 - 1
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 01/14/2024 14:30 GMT Patacona CF 0 0 - 3
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT CD Castellon II 0 2 - 5
Elche II (Ilicitano) 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Villarreal III 0 2 - 0
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/13/2024 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 0 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT Castellonense 0 2 - 0
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT CD Soneja 0 1 - 1
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT Roda CF 0 3 - 0
Silla CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT CD Burriana 0 1 - 1
CF Gandia 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT Ontinyent 1931 CF 0 1 - 0
Roda CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Villarreal III 0 1 - 1
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT CD Utiel 0 2 - 1
CD Castellon II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Levante II 0 1 - 1
CD Soneja 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT Silla CF 0 1 - 2
Rayo Ibense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 09:30 01/07/2024 09:30 GMT Athletic Club Torrellano CF 0 2 - 1
Patacona CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:30 01/06/2024 14:30 GMT Atzeneta UE 0 1 - 0
Jove Espanol San Vicente 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:30 01/05/2024 15:30 GMT Elche II (Ilicitano) 0 3 - 0
CD Acero 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 12/17/2023 15:00 GMT CF Gandia 0 2 - 1
Atzeneta UE 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:15 12/17/2023 10:15 GMT Silla CF 0 0 - 3
Villarreal III 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Patacona CF 0 1 - 3
Castellonense 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT CD Castellon II 0 1 - 3
Levante II 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Rayo Ibense 0 0 - 0
Ontinyent 1931 CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 16:00 12/16/2023 16:00 GMT CD Acero 0 0 - 1
CD Utiel 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 15:00 12/16/2023 15:00 GMT Jove Espanol San Vicente 0 1 - 1
Athletic Club Torrellano CF 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT CD Soneja 0 0 - 0
CD Burriana 0
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT Roda CF 0 0 - 2
Elche II (Ilicitano) 0