Menu
x
Spain - Tercera Federacion Group 12
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Atletico Victoria 0 2 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Panaderia Pulido 0 0 - 1
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Las Palmas II 0 2 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 4 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 4 - 0
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/12/2024 10:00 GMT UD Lanzarote 0 0 - 0
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 05/11/2024 16:00 GMT Arucas 0 2 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:45 05/11/2024 15:45 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 2 - 1
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 05/10/2024 20:00 GMT Villa Santa Brigida 0 3 - 3
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Santa Ursula 0 1 - 1
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Gran Tarajal 0 0 - 1
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT CD Buzanada 0 3 - 1
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT CD Herbania 0 2 - 1
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT CD Marino 0 2 - 1
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT CF San Bartolome 0 1 - 0
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT Union Sur Yaiza 0 1 - 1
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT UD Tamaraceite 0 0 - 3
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 05/05/2024 10:00 GMT UD Teror 0 1 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 05/01/2024 11:30 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 0 - 4
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Arucas 0 4 - 0
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 1 - 3
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Villa Santa Brigida 0 2 - 0
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 2 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 3 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT CF San Bartolome 0 2 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Panaderia Pulido 0 2 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 05/01/2024 11:00 GMT Tenerife II 0 3 - 0
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/28/2024 11:00 GMT CD Marino 0 1 - 0
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/28/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 2 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 04/27/2024 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 2 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 04/27/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 1 - 2
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:15 04/27/2024 15:15 GMT Santa Ursula 0 0 - 0
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/27/2024 11:30 GMT CD Buzanada 0 0 - 1
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/27/2024 11:30 GMT UD Teror 0 0 - 0
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/27/2024 11:30 GMT UD Tamaraceite 0 1 - 3
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:15 04/26/2024 20:15 GMT Arucas 0 1 - 0
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:45 04/24/2024 15:45 GMT Gran Tarajal 0 0 - 1
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/21/2024 11:30 GMT UD Lanzarote 0 4 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/21/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 2 - 0
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/21/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 0 - 2
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/21/2024 11:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 5 - 1
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/21/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 2 - 2
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 04/21/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 4 - 0
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 04/20/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 1 - 0
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:15 04/20/2024 11:15 GMT Villa Santa Brigida 0 0 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/20/2024 11:00 GMT Panaderia Pulido 0 1 - 0
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 19:00 04/17/2024 19:00 GMT UD Lanzarote 0 1 - 0
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 17:00 04/17/2024 17:00 GMT Union Sur Yaiza 0 5 - 0
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 04/17/2024 16:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 1
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/14/2024 11:00 GMT CD Marino 0 1 - 3
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/14/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 0 - 0
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 04/13/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 2 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 04/13/2024 15:30 GMT Union Sur Yaiza 0 2 - 1
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 04/13/2024 15:30 GMT Santa Ursula 0 1 - 1
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/13/2024 11:30 GMT UD Tamaraceite 0 0 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:15 04/12/2024 20:15 GMT Arucas 0 2 - 2
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 04/12/2024 20:00 GMT CD Buzanada 0 2 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 04/12/2024 20:00 GMT Panaderia Pulido 0 0 - 4
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 04/10/2024 16:00 GMT CF San Bartolome 0 3 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/07/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 2 - 1
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/07/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 0 - 0
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/07/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 0 - 0
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 04/07/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 6 - 1
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 2 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 04/06/2024 15:30 GMT CF San Bartolome 0 0 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 04/06/2024 11:30 GMT UD Teror 0 0 - 3
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 04/05/2024 20:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 04/05/2024 20:00 GMT Villa Santa Brigida 0 3 - 4
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/30/2024 11:00 GMT CD Buzanada 0 0 - 0
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/29/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 2 - 1
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 19:00 03/28/2024 19:00 GMT CD Marino 0 2 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/28/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 0 - 1
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/28/2024 11:00 GMT Panaderia Pulido 0 2 - 1
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/28/2024 11:00 GMT Santa Ursula 0 1 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/28/2024 11:00 GMT UD Tamaraceite 0 1 - 1
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT Arucas 0 1 - 1
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 18:30 03/27/2024 18:30 GMT CD Herbania 0 0 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 4 - 2
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT Atletico Victoria 0 1 - 1
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 03/23/2024 11:30 GMT Villa Santa Brigida 0 3 - 0
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 19:00 03/21/2024 19:00 GMT UD Teror 0 0 - 1
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/17/2024 11:00 GMT CD Marino 0 4 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/17/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 1 - 3
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/17/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 2 - 0
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/16/2024 16:00 GMT CD Buzanada 0 0 - 0
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/16/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 1 - 1
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/16/2024 16:00 GMT Villa Santa Brigida 0 1 - 2
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 03/16/2024 15:30 GMT Santa Ursula 0 1 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/16/2024 11:00 GMT Panaderia Pulido 0 1 - 2
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 03/16/2024 10:00 GMT Arucas 0 0 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/10/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 0 - 0
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/10/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 2 - 1
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 03/10/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 1 - 1
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 03/09/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 5 - 0
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 03/09/2024 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 1 - 1
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/09/2024 16:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 2
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 03/09/2024 11:30 GMT UD Tamaraceite 0 2 - 1
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 03/09/2024 11:30 GMT UD Teror 0 1 - 1
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/09/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 0 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 03/03/2024 11:30 GMT CD Marino 0 1 - 1
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 03/03/2024 11:30 GMT Villa Santa Brigida 0 3 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/03/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 3 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/03/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 0 - 1
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/03/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 1 - 2
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT Arucas 0 2 - 1
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 03/02/2024 16:00 GMT CD Buzanada 0 2 - 0
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 03/02/2024 15:30 GMT Santa Ursula 0 2 - 0
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 03/02/2024 11:00 GMT Panaderia Pulido 0 3 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/25/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 3 - 0
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/25/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 1 - 1
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 02/25/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 6 - 1
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 02/24/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 1 - 1
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 02/24/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 2 - 3
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 02/24/2024 15:30 GMT Union Sur Yaiza 0 4 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 14:00 02/24/2024 14:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 1
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 02/24/2024 11:30 GMT UD Tamaraceite 0 1 - 0
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 19:30 02/23/2024 19:30 GMT UD Teror 0 0 - 3
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/18/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 3 - 1
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/18/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 1 - 0
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/18/2024 11:00 GMT CD Marino 0 3 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/18/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 4 - 0
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT Arucas 0 0 - 1
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 0 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 02/17/2024 15:30 GMT Santa Ursula 0 3 - 1
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/17/2024 11:00 GMT Villa Santa Brigida 0 3 - 0
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/16/2024 20:00 GMT Panaderia Pulido 0 7 - 0
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:15 02/11/2024 11:15 GMT Gran Tarajal 0 0 - 1
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 17:00 02/10/2024 17:00 GMT Atletico Victoria 0 1 - 4
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 02/10/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 1 - 2
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 02/10/2024 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 1 - 0
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 02/10/2024 15:30 GMT CD Herbania 0 0 - 2
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 14:30 02/10/2024 14:30 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 0 - 1
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/09/2024 20:00 GMT UD Tamaraceite 0 3 - 2
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/09/2024 20:00 GMT CD Buzanada 0 1 - 1
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 19:30 02/09/2024 19:30 GMT UD Teror 0 0 - 1
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 02/04/2024 11:30 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 1 - 4
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/04/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 2 - 1
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 02/04/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 1 - 3
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Arucas 0 2 - 2
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 2 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 02/03/2024 15:30 GMT Santa Ursula 0 1 - 1
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/02/2024 20:00 GMT Panaderia Pulido 0 1 - 1
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/02/2024 20:00 GMT Villa Santa Brigida 0 1 - 1
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 02/01/2024 20:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 0
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/28/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 4 - 2
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/28/2024 11:00 GMT CD Marino 0 3 - 1
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/28/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 0 - 1
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 01/27/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 1 - 1
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 01/27/2024 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 3 - 2
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 01/27/2024 16:00 GMT CD Buzanada 0 2 - 2
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 01/27/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 1 - 2
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 01/27/2024 11:30 GMT UD Teror 0 1 - 2
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 01/26/2024 20:00 GMT UD Tamaraceite 0 2 - 2
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:45 01/21/2024 11:45 GMT Gran Tarajal 0 0 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/21/2024 11:00 GMT CD Marino 0 3 - 0
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 01/20/2024 16:30 GMT CF San Bartolome 0 1 - 1
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 01/20/2024 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 0 - 0
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 01/20/2024 16:00 GMT CD Buzanada 0 0 - 0
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 01/20/2024 16:00 GMT CD Herbania 0 0 - 2
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:00 01/20/2024 15:00 GMT Santa Ursula 0 5 - 1
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 01/20/2024 11:30 GMT UD Teror 0 0 - 3
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 01/19/2024 20:00 GMT UD Tamaraceite 0 1 - 2
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/14/2024 11:00 GMT Atletico Victoria 0 4 - 2
Gran Tarajal 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/14/2024 11:00 GMT Las Palmas II 0 4 - 0
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/14/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 0 - 0
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/14/2024 11:00 GMT UD Lanzarote 0 1 - 0
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:30 01/14/2024 10:30 GMT Arucas 0 5 - 1
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT Tenerife II 0 2 - 1
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 01/13/2024 16:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 0 - 1
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 01/13/2024 15:30 GMT Villa Santa Brigida 0 0 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 01/13/2024 11:30 GMT Panaderia Pulido 0 2 - 1
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT CD Herbania 0 2 - 1
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 01/07/2024 11:30 GMT UD Teror 0 2 - 3
Atletico Victoria 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 01/07/2024 11:30 GMT Union Sur Yaiza 0 2 - 1
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 0 - 5
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT CD Buzanada 0 1 - 2
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT CD Marino 0 0 - 0
Las Palmas II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT Gran Tarajal 0 2 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT Santa Ursula 0 0 - 1
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 01/07/2024 11:00 GMT UD Tamaraceite 0 1 - 4
Tenerife II 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 18:00 12/30/2023 18:00 GMT CF San Bartolome 0 5 - 1
UD Teror 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 12/17/2023 11:00 GMT Atletico Victoria 0 0 - 0
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 12/17/2023 11:00 GMT UD Lanzarote 0 4 - 1
CD Buzanada 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 12/17/2023 11:00 GMT Las Palmas II 0 2 - 0
Santa Ursula 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT Tenerife II 0 0 - 0
CD Herbania 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 12/16/2023 16:30 GMT Villa Santa Brigida 0 1 - 2
CD Marino 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 12/16/2023 16:00 GMT Gran Tarajal 0 1 - 0
La Cuadra-Union Puerto 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 12/16/2023 16:00 GMT UD Tenerife Sur Ibarra 0 1 - 2
UD Tamaraceite 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 20:00 12/15/2023 20:00 GMT Panaderia Pulido 0 2 - 2
Arucas 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:15 12/06/2023 15:15 GMT Santa Ursula 0 0 - 0
Union Sur Yaiza 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 12/03/2023 11:30 GMT CD Marino 0 2 - 7
UD Lanzarote 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:00 12/03/2023 11:00 GMT La Cuadra-Union Puerto 0 1 - 2
Panaderia Pulido 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:30 12/02/2023 16:30 GMT Union Sur Yaiza 0 2 - 1
CF San Bartolome 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 16:00 12/02/2023 16:00 GMT CD Herbania 0 1 - 0
UD Tenerife Sur Ibarra 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 15:30 12/02/2023 15:30 GMT Santa Ursula 0 1 - 1
Villa Santa Brigida 0
x SPA TFG1 Tercera Federacion Group 12 FT 11:30 12/02/2023 11:30 GMT UD Tamaraceite 0 2 - 0
Atletico Victoria