Menu
x
Russia - FNL 2 Group 4
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Amkar Perm 0 vs Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Chelyabinsk 0 vs FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Dynamo Barnaul 0 vs Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Irtysh Omsk 0 vs Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Ural II 0 vs Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/29/2023 15:00 GMT Zenit Izhevsk 0 vs Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/26/2023 15:00 GMT Dynamo Barnaul 0 vs Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/26/2023 15:00 GMT Irtysh Omsk 0 vs Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/23/2023 15:00 GMT Khimik Avgust 0 vs Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/23/2023 15:00 GMT Tyumen 0 vs Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/23/2023 15:00 GMT FK Novosibirsk 0 vs Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/23/2023 15:00 GMT Torpedo Miass 0 vs Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/19/2023 15:00 GMT Dynamo Barnaul 0 vs Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Amkar Perm 0 vs Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Chelyabinsk 0 vs Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Torpedo Miass 0 vs FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Zenit Izhevsk 0 vs Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Tyumen 0 vs Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/16/2023 15:00 GMT Nosta 0 vs Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/13/2023 15:00 GMT Amkar Perm 0 vs Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/13/2023 15:00 GMT Zenit Izhevsk 0 vs Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/09/2023 15:00 GMT Chelyabinsk 0 vs Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/09/2023 15:00 GMT FK Novosibirsk 0 vs Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/09/2023 15:00 GMT Khimik Avgust 0 vs Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/09/2023 15:00 GMT Orenburg II 0 vs Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/02/2023 15:00 GMT Torpedo Miass 0 vs Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/02/2023 15:00 GMT Nosta 0 vs Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/02/2023 15:00 GMT Irtysh Omsk 0 vs FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/02/2023 15:00 GMT Ural II 0 vs Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 15:00 04/02/2023 15:00 GMT Tyumen 0 vs Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 11/13/2022 10:00 GMT FK Novosibirsk 0 1 - 4
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 11/12/2022 11:00 GMT Orenburg II 0 0 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 11/12/2022 10:00 GMT Amkar Perm 0 4 - 1
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/12/2022 09:00 GMT Zenit Izhevsk 0 1 - 3
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/12/2022 09:00 GMT Torpedo Miass 0 3 - 0
Nosta 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 11/09/2022 13:00 GMT Irtysh Omsk 1 3 - 0
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 11/07/2022 08:00 GMT Ural II 0 0 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 11/06/2022 11:00 GMT Orenburg II 0 0 - 4
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 11/06/2022 10:00 GMT FK Novosibirsk 0 1 - 1
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/06/2022 09:00 GMT Chelyabinsk 0 5 - 0
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 11/01/2022 12:00 GMT Tyumen 0 4 - 0
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 11/01/2022 09:00 GMT Torpedo Miass 0 3 - 2
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/30/2022 10:00 GMT Amkar Perm 0 1 - 0
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/30/2022 10:00 GMT Khimik Avgust 0 2 - 2
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/30/2022 10:00 GMT Zenit Izhevsk 0 2 - 2
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:30 10/30/2022 09:30 GMT Ural II 0 3 - 2
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/29/2022 12:00 GMT Tyumen 0 1 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/29/2022 10:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 4
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/23/2022 12:00 GMT Irtysh Omsk 0 0 - 0
Chelyabinsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/23/2022 12:00 GMT Nosta 0 0 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/23/2022 11:00 GMT Amkar Perm 0 2 - 1
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/23/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 0 2 - 1
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 10/22/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 0 - 0
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 10/22/2022 09:00 GMT Dynamo Barnaul 0 2 - 0
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 10/19/2022 14:00 GMT Irtysh Omsk 0 0 - 0
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/16/2022 12:00 GMT Khimik Avgust 0 1 - 2
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 1 1 - 1
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT Zenit Izhevsk 1 2 - 2
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/16/2022 10:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 4
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 10/16/2022 09:00 GMT Dynamo Barnaul 0 2 - 1
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/09/2022 12:00 GMT Nosta 0 1 - 2
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/09/2022 12:00 GMT Khimik Avgust 0 1 - 0
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/09/2022 11:00 GMT Chelyabinsk 0 2 - 1
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 10/09/2022 10:30 GMT Ural II 1 2 - 2
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 10/09/2022 09:00 GMT Dynamo Barnaul 1 2 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/08/2022 12:00 GMT Orenburg II 0 1 - 1
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/02/2022 12:00 GMT Irtysh Omsk 0 2 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT Amkar Perm 0 1 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 0 1 - 1
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 10/02/2022 10:00 GMT Torpedo Miass 0 0 - 2
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 10/01/2022 15:00 GMT Tyumen 0 2 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 10/01/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 0 2 - 0
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 09/25/2022 15:00 GMT Tyumen 0 1 - 2
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 09/25/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 0 - 0
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/25/2022 12:00 GMT Amkar Perm 0 0 - 1
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/25/2022 12:00 GMT Nosta 0 0 - 2
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/24/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 1 - 1
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 09/24/2022 10:30 GMT Ural II 0 0 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/21/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 1 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 09/21/2022 10:30 GMT Ural II 0 3 - 2
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 09/18/2022 15:00 GMT Tyumen 0 2 - 1
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 09/18/2022 13:00 GMT Khimik Avgust 0 2 - 3
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/18/2022 12:00 GMT Zenit Izhevsk 0 1 - 1
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/18/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 1 1 - 2
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 09/10/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 3 - 1
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 09/10/2022 13:00 GMT Nosta 0 3 - 1
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 09/10/2022 12:00 GMT Chelyabinsk 0 1 - 3
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 09/10/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 0 2 - 1
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 09/09/2022 14:00 GMT Irtysh Omsk 0 0 - 0
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:00 09/09/2022 08:00 GMT Dynamo Barnaul 1 1 - 1
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 09/06/2022 14:00 GMT Irtysh Omsk 0 0 - 3
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 09/06/2022 10:30 GMT Dynamo Barnaul 0 1 - 1
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 09/03/2022 14:00 GMT Nosta 0 0 - 0
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 09/03/2022 13:00 GMT Amkar Perm 0 3 - 3
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 09/03/2022 13:00 GMT Khimik Avgust 1 0 - 1
Chelyabinsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 09/03/2022 13:00 GMT Zenit Izhevsk 0 2 - 1
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 08/27/2022 15:00 GMT Tyumen 0 1 - 0
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/27/2022 14:00 GMT Khimik Avgust 0 0 - 1
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/27/2022 14:00 GMT Nosta 0 0 - 2
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 08/27/2022 13:00 GMT Chelyabinsk 0 3 - 2
Zenit Izhevsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 08/27/2022 11:00 GMT Dynamo Barnaul 0 0 - 0
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 08/27/2022 10:30 GMT Ural II 0 0 - 1
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/21/2022 14:00 GMT Khimik Avgust 0 0 - 5
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/21/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 1 - 1
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 08/21/2022 13:00 GMT Amkar Perm 0 4 - 0
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 08/21/2022 13:00 GMT Chelyabinsk 0 1 - 0
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 08/21/2022 13:00 GMT Zenit Izhevsk 0 1 - 1
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 08/21/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 0 0 - 1
Irtysh Omsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 08/14/2022 15:00 GMT Tyumen 0 2 - 2
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/14/2022 14:00 GMT Nosta 0 1 - 1
Orenburg II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 08/14/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 0 1 - 2
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 08/14/2022 10:30 GMT Ural II 0 0 - 3
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 09:00 08/13/2022 09:00 GMT Dynamo Barnaul 0 1 - 4
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 08:30 08/13/2022 08:30 GMT Irtysh Omsk 0 1 - 0
Amkar Perm 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/10/2022 14:00 GMT Irtysh Omsk 0 0 - 2
Zenit Izhevsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 08/10/2022 12:00 GMT Dynamo Barnaul 1 1 - 3
Amkar Perm 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/07/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 0 - 3
Chelyabinsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 08/07/2022 14:00 GMT Khimik Avgust 0 1 - 1
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 11:00 08/07/2022 11:00 GMT FK Novosibirsk 1 0 - 1
Torpedo Miass 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 08/07/2022 10:30 GMT Ural II 0 2 - 2
Nosta 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:30 07/31/2022 10:30 GMT Ural II 1 1 - 2
Torpedo Miass 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 13:00 07/30/2022 13:00 GMT Chelyabinsk 0 0 - 3
Tyumen 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 07/30/2022 10:00 GMT Amkar Perm 0 3 - 0
Khimik Avgust 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 10:00 07/30/2022 10:00 GMT Zenit Izhevsk 1 2 - 4
FK Novosibirsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 07/27/2022 14:00 GMT Nosta 0 3 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 07/27/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 1 - 5
Irtysh Omsk 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 15:00 07/24/2022 15:00 GMT Tyumen 0 4 - 0
Amkar Perm 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 07/24/2022 14:00 GMT Orenburg II 0 3 - 0
Dynamo Barnaul 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 07/24/2022 14:00 GMT Nosta 0 1 - 1
Irtysh Omsk 1
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 14:00 07/24/2022 14:00 GMT Khimik Avgust 0 3 - 2
Ural II 0
x RUS F2G4 FNL 2 Group 4 FT 12:00 07/24/2022 12:00 GMT Torpedo Miass 1