Spain - Segunda Division RFEF Group 4 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Antequera CF 0 |
0 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | El Ejido 0 |
1 -
2 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
2 -
4 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Granada II 0 |
2 -
1 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
3 -
1 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Sevilla II 0 |
3 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
1 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
4 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
2 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
2 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
3 -
0 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 04/30/2023 18:00 GMT | Antequera CF 0 |
0 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 04/30/2023 18:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 04/30/2023 18:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
3 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/30/2023 17:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
3 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/30/2023 17:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/30/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 04/30/2023 10:30 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
1 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 04/29/2023 16:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 04/29/2023 16:00 GMT | Granada II 0 |
2 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 04/23/2023 17:30 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
1 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 04/23/2023 17:30 GMT | UCAM Murcia 0 |
0 -
0 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/23/2023 17:00 GMT | Real Betis II 0 |
3 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/23/2023 17:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
1 -
0 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 04/23/2023 16:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
2 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/23/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
1 -
2 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/23/2023 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
3 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/23/2023 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
3 -
0 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:30 04/22/2023 18:30 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
1 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/16/2023 17:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
1 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/16/2023 17:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
0 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 04/16/2023 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
2 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
2 -
3 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | Granada II 0 |
3 -
2 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
3 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 04/16/2023 10:30 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/15/2023 17:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 04/15/2023 15:30 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:30 04/09/2023 16:30 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
2 -
2 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/09/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
1 -
4 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/09/2023 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/09/2023 11:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
2 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/09/2023 11:00 GMT | Sevilla II 0 |
0 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/08/2023 17:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/08/2023 17:00 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 04/08/2023 16:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/08/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
0 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/02/2023 17:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
1 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 04/02/2023 16:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
0 -
4 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
0 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 04/02/2023 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 04/01/2023 17:00 GMT | Antequera CF 0 |
1 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 04/01/2023 15:00 GMT | Granada II 0 |
4 -
1 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 04/01/2023 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
2 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 03/26/2023 17:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:30 03/26/2023 16:30 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
3 -
1 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
0 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/26/2023 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/26/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/26/2023 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/26/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/26/2023 11:00 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
1 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/19/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
4 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/19/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
2 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/19/2023 16:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 03/19/2023 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
2 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/19/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/19/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
2 -
2 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/19/2023 11:00 GMT | Granada II 0 |
0 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 03/18/2023 15:30 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
2 -
1 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 03/18/2023 15:00 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 03/12/2023 17:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
0 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/12/2023 16:00 GMT | Velez CF 0 |
4 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/12/2023 16:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
0 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/12/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
3 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/12/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
2 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/12/2023 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
1 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/11/2023 16:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
1 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/11/2023 16:00 GMT | Sevilla II 0 |
3 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/11/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
0 -
2 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
2 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
2 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
1 -
1 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 03/05/2023 11:30 GMT | Real Betis II 0 |
2 -
1 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/05/2023 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
3 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/05/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
3 -
2 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 03/05/2023 11:00 GMT | Granada II 0 |
0 -
2 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 02/26/2023 11:30 GMT | Recreativo Huelva 0 |
0 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
3 -
2 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
1 -
1 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
2 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Velez CF 0 |
2 -
4 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/25/2023 16:00 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
0 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/25/2023 16:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/19/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
3 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/19/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
2 -
1 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 02/19/2023 11:30 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/19/2023 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/19/2023 11:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/19/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 02/19/2023 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 02/18/2023 17:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 02/18/2023 15:00 GMT | Granada II 0 |
1 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/12/2023 16:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/12/2023 16:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
1 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 02/12/2023 15:30 GMT | Velez CF 0 |
1 -
2 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/12/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
0 -
1 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/12/2023 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
2 -
0 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/12/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
1 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/12/2023 11:00 GMT | Sevilla II 0 |
0 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 02/11/2023 15:30 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
1 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 02/11/2023 15:00 GMT | Granada II 0 |
4 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 21:30 02/05/2023 21:30 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
4 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/05/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
1 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/05/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
5 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 02/05/2023 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
1 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:15 02/05/2023 15:15 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:00 02/05/2023 12:00 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 02/05/2023 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/05/2023 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
1 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 02/05/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
4 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
1 -
2 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/29/2023 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
2 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/29/2023 11:00 GMT | Granada II 0 |
2 -
0 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/29/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
1 -
2 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/29/2023 11:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:30 01/22/2023 16:30 GMT | Mancha Real 0 |
2 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:15 01/22/2023 15:15 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
0 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:30 01/22/2023 12:30 GMT | Real Betis II 0 |
2 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
0 -
0 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
1 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 01/21/2023 15:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
2 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:30 01/15/2023 16:30 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:30 01/15/2023 12:30 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
3 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 01/15/2023 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
3 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/15/2023 11:00 GMT | Velez CF 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/15/2023 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
0 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 01/14/2023 17:30 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
0 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 01/14/2023 17:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
2 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 01/14/2023 15:30 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
1 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 01/14/2023 15:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
0 -
3 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/08/2023 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/08/2023 16:00 GMT | El Ejido 0 |
1 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/08/2023 16:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 01/08/2023 16:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
2 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/08/2023 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
2 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 01/08/2023 11:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
4 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:00 01/08/2023 10:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
0 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 01/07/2023 17:00 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:00 01/07/2023 12:00 GMT | Granada II 0 |
1 -
0 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 12/18/2022 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
2 -
0 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
0 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
6 -
1 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
2 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | Velez CF 0 |
2 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 12/18/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
3 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 12/17/2022 17:30 GMT | Mancha Real 0 |
3 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/17/2022 16:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
2 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/17/2022 16:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
4 -
2 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
3 -
2 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
4 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
3 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
3 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 12/10/2022 17:00 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
2 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 12/10/2022 15:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
1 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:00 12/10/2022 12:00 GMT | Granada II 0 |
3 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:45 12/04/2022 16:45 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 12/04/2022 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
0 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
4 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
1 -
2 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Velez CF 0 |
2 -
2 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 12/04/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
5 -
3 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:30 11/27/2022 15:30 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
1 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 11/27/2022 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
4 -
3 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/27/2022 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
2 -
1 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/27/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 11/27/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 11/26/2022 15:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
3 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 11/26/2022 15:00 GMT | Granada II 0 |
4 -
2 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
3 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
2 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
2 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/20/2022 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/20/2022 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/20/2022 11:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
0 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/20/2022 11:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 11/20/2022 10:30 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
2 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 11/06/2022 11:30 GMT | Granada II 0 |
1 -
2 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/06/2022 11:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
3 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/06/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 11/06/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:00 11/05/2022 15:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
2 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 11/05/2022 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
2 -
0 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
0 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
2 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
2 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
3 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 10/30/2022 10:30 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
0 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 19:00 10/29/2022 19:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
1 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | El Ejido 0 |
2 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
2 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/23/2022 11:00 GMT | Granada II 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 10/23/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 10/22/2022 18:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
0 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/22/2022 16:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
2 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 12:00 10/16/2022 12:00 GMT | Velez CF 0 |
0 -
1 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
3 -
2 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
2 -
1 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
4 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
0 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
0 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
1 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 10/16/2022 10:30 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 19:00 10/15/2022 19:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
1 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
0 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
0 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
2 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:30 10/09/2022 11:30 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
2 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/09/2022 11:00 GMT | Granada II 0 |
1 -
2 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 10/09/2022 10:30 GMT | Real Betis II 0 |
2 -
0 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:00 10/09/2022 10:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 10/02/2022 17:30 GMT | Recreativo Huelva 0 |
1 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 10/02/2022 17:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
1 -
1 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 10/02/2022 17:00 GMT | Velez CF 0 |
0 -
2 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 15:45 10/02/2022 15:45 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
0 -
2 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
3 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
0 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | Mancha Real 0 |
0 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:00 10/02/2022 10:00 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
3 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 09/25/2022 18:00 GMT | Mancha Real 0 |
2 -
1 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:45 09/25/2022 17:45 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/25/2022 17:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/25/2022 17:00 GMT | El Ejido 0 |
1 -
1 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/25/2022 17:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
0 -
3 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/25/2022 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
3 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/25/2022 11:00 GMT | UCAM Murcia 0 |
2 -
2 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/25/2022 11:00 GMT | Real Betis II 0 |
1 -
0 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/24/2022 17:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
1 -
1 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 09/18/2022 17:30 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
0 -
2 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 09/18/2022 17:30 GMT | Recreativo Huelva 0 |
2 -
4 |
Real Betis II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | FC Cartagena II La Union 0 |
1 -
1 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | Velez CF 0 |
1 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
0 |
Yeclano Deportivo 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/18/2022 11:00 GMT | Granada II 0 |
1 -
1 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/18/2022 11:00 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
1 -
0 |
Atletico Sanluqueno 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/18/2022 11:00 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
1 -
0 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:00 09/18/2022 10:00 GMT | Sevilla II 0 |
1 -
2 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:30 09/11/2022 18:30 GMT | UCAM Murcia 0 |
3 -
0 |
Xerez Deportivo FC 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 09/11/2022 18:00 GMT | Antequera CF 0 |
2 -
0 |
El Ejido 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 09/11/2022 18:00 GMT | Mancha Real 0 |
1 -
1 |
Velez CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | San Roque de Lepe 0 |
0 -
1 |
Recreativo Huelva 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | Yeclano Deportivo 0 |
2 -
1 |
Sevilla II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/11/2022 11:00 GMT | Atletico Sanluqueno 0 |
1 -
0 |
FC Cartagena II La Union 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/11/2022 11:00 GMT | Cadiz CF Mirandilla 0 |
1 -
2 |
Granada II 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 11:00 09/11/2022 11:00 GMT | Real Betis II 0 |
0 -
1 |
Racing Cartagena Mar Menor 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:30 09/11/2022 10:30 GMT | Juventud Torremolinos 0 |
0 -
0 |
Club Deportivo Utrera 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:30 09/04/2022 18:30 GMT | Club Deportivo Utrera 0 |
2 -
3 |
Antequera CF 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 09/04/2022 18:00 GMT | El Ejido 0 |
0 -
2 |
Cadiz CF Mirandilla 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 18:00 09/04/2022 18:00 GMT | Xerez Deportivo FC 0 |
0 -
1 |
Mancha Real 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:45 09/04/2022 17:45 GMT | Velez CF 0 |
2 -
2 |
Juventud Torremolinos 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 17:30 09/04/2022 17:30 GMT | Racing Cartagena Mar Menor 0 |
2 -
1 |
San Roque de Lepe 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 10:00 09/04/2022 10:00 GMT | Sevilla II 0 |
2 -
0 |
UCAM Murcia 0 |
x SPA SDRG4 Segunda Division RFEF Group 4 | FT 19:00 09/03/2022 19:00 GMT | Recreativo Huelva 0 |
2 -
1 |
Yeclano Deportivo 0 |
Your all football live matches are being updated here. You get live scores of all live football actions.
When matches are live, you will find “Live Now!” Tab as red, which indicates that football action is now started. You want to know that which player has scored the goal and at what time of the match? Don’t be panic. You just need to click on the score that is shown at center of two teams. A pop up box will appear on screen that has all the information about the goals and time of goal.
Other Features:
You get bold text of pop up by clicking on “A+”.
Friendly international matches carry a blue dot
League matches carry a specific logo
Various sounds are given to get goal alert
Half time is indicated with “HT”
You have missed the live football match! How to know the result of match? Livefootball365 gives you all the record of today’s finished matches. Just click on the “finished” tab and you will get the score of recently ended football matches. Do you want to know that who scored goal and at which time? Again you need to click on the given score in the center of team names, get a complete summary of match. Total scored goals, time to score the goal, Half time total score and finally full time score. All these are combined at livefootball365.com
Get a schedule of today’s football fixtures with livefootball365.com. Plan your favorite football match with your friends by getting the exact time when the match is going to be started.
At “All Matches” you get all those matches that have recently ended, that are live and also upcoming fixtures. Simply you get everything here.
Are you searching for the upcoming matches of football? Livefootball365.com knows everything about football matches. Where ever you are whatever you do? Come at livefootball365.com and know all about football fixtures. “Upcoming” tab have a lot for you.
“MY MATCHES” the most exciting feature at livefootball365.com. Choose your favorite matches from upcoming matches list and get stick with the scores of those matches. It’s easy and convenient for you to make yourself up-to-date with your favorite matches' scores.