Spain - Tercera Federacion Group 6 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/11/2024 21:00 GMT | Villarreal III 0 |
-
|
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/11/2024 21:00 GMT | CD Castellon II 0 |
-
|
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/11/2024 21:00 GMT | CD Soneja 0 |
-
|
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/11/2024 21:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
-
|
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/04/2024 21:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
-
|
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/04/2024 21:00 GMT | CD Burriana 0 |
-
|
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 05/04/2024 21:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
-
|
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 04/30/2024 21:00 GMT | Patacona CF 0 |
-
|
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 04/30/2024 21:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
-
|
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 21:00 04/30/2024 21:00 GMT | CD Acero 0 |
-
|
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | 15:00 04/27/2024 15:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
-
|
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:00 04/26/2024 18:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:00 04/26/2024 18:00 GMT | Villarreal III 0 |
5 -
1 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/26/2024 16:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
1 -
0 |
Roda CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
3 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/21/2024 16:00 GMT | Patacona CF 0 |
1 -
1 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/21/2024 15:00 GMT | Silla CF 0 |
3 -
2 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT | CF Gandia 0 |
4 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/20/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
0 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 04/20/2024 14:00 GMT | CD Castellon II 0 |
4 -
1 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/14/2024 16:00 GMT | Castellonense 0 |
3 -
3 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 04/14/2024 10:00 GMT | Villarreal III 0 |
2 -
1 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:00 04/14/2024 09:00 GMT | Patacona CF 0 |
1 -
1 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
3 -
2 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/13/2024 15:00 GMT | Atzeneta UE 0 |
2 -
1 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 04/13/2024 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
8 -
0 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
1 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 04/07/2024 16:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
3 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 04/07/2024 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
0 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 04/06/2024 15:00 GMT | CD Soneja 0 |
1 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 04/06/2024 14:30 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
1 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/30/2024 15:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
0 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/30/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
4 -
3 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/29/2024 15:00 GMT | CD Utiel 0 |
1 -
0 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 03/29/2024 09:30 GMT | Castellonense 0 |
3 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:00 03/28/2024 18:00 GMT | CD Burriana 0 |
0 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 03/28/2024 10:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT | CD Acero 0 |
1 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT | CD Soneja 0 |
0 -
1 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/24/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 03/24/2024 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
1 -
4 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 03/23/2024 16:00 GMT | Roda CF 0 |
0 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/23/2024 15:00 GMT | CF Gandia 0 |
1 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
1 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 03/23/2024 14:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
2 -
0 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:00 03/20/2024 18:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
2 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:00 03/20/2024 09:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
0 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/17/2024 14:00 GMT | Levante II 0 |
0 -
1 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 03/17/2024 10:00 GMT | Villarreal III 0 |
3 -
1 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/16/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
2 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/16/2024 14:00 GMT | CD Burriana 0 |
3 -
1 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 03/16/2024 10:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
3 -
1 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
1 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT | CD Acero 0 |
1 -
3 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 03/10/2024 15:00 GMT | CD Soneja 0 |
1 -
1 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:00 03/10/2024 09:00 GMT | Silla CF 0 |
0 -
1 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/09/2024 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/08/2024 14:00 GMT | CD Castellon II 0 |
3 -
1 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:30 03/06/2024 18:30 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
1 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 17:30 03/06/2024 17:30 GMT | Levante II 0 |
0 -
1 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 03/03/2024 10:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
2 -
1 |
Roda CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:45 03/03/2024 09:45 GMT | Castellonense 0 |
1 -
0 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 03/02/2024 14:30 GMT | Atzeneta UE 0 |
0 -
0 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/02/2024 14:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
2 -
3 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 03/02/2024 14:00 GMT | Patacona CF 0 |
0 -
1 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 03/02/2024 09:30 GMT | CD Soneja 0 |
1 -
5 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 03/02/2024 09:30 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
1 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | Post. 13:00 02/24/2024 13:00 GMT | CD Castellon II 0 | p - p | Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 02/18/2024 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
5 -
2 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:45 02/18/2024 09:45 GMT | Castellonense 0 |
3 -
0 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 02/18/2024 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
4 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 02/18/2024 09:30 GMT | Villarreal III 0 |
2 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 02/17/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
2 -
0 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 02/17/2024 14:30 GMT | Atzeneta UE 0 |
2 -
1 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 02/17/2024 14:00 GMT | Patacona CF 0 |
1 -
2 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
1 -
2 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT | CD Acero 0 |
3 -
2 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 02/11/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
0 -
1 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT | Levante II 0 |
3 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 02/11/2024 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
1 -
0 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT | CD Utiel 0 |
1 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 02/11/2024 10:00 GMT | Roda CF 0 |
0 -
2 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 02/04/2024 14:30 GMT | CF Gandia 0 |
0 -
2 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT | Castellonense 0 |
3 -
1 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 02/04/2024 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
2 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 02/04/2024 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
0 -
1 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:15 02/04/2024 09:15 GMT | Villarreal III 0 |
4 -
3 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 02/03/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
0 -
1 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
1 -
3 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/28/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
2 -
0 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 01/28/2024 14:00 GMT | Levante II 0 |
1 -
1 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/28/2024 10:00 GMT | CD Utiel 0 |
1 -
3 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 01/27/2024 14:30 GMT | Silla CF 0 |
2 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 01/27/2024 14:30 GMT | Roda CF 0 |
2 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:15 01/27/2024 14:15 GMT | Atzeneta UE 0 |
1 -
3 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 01/27/2024 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
0 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
1 -
2 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/21/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/21/2024 10:00 GMT | Levante II 0 |
2 -
0 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 01/21/2024 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:15 01/20/2024 14:15 GMT | Atzeneta UE 0 |
1 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 01/20/2024 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
2 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/14/2024 15:00 GMT | CD Acero 0 |
1 -
2 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 01/14/2024 14:30 GMT | Patacona CF 0 |
0 -
3 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
2 -
5 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/14/2024 10:00 GMT | Villarreal III 0 |
2 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/13/2024 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
0 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 01/13/2024 14:00 GMT | Castellonense 0 |
2 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 01/07/2024 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
Roda CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 01/07/2024 10:00 GMT | CD Utiel 0 |
2 -
1 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 01/07/2024 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
2 -
1 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 01/06/2024 14:30 GMT | Atzeneta UE 0 |
1 -
0 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:30 01/05/2024 15:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
0 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:15 12/17/2023 10:15 GMT | Silla CF 0 |
0 -
3 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT | Patacona CF 0 |
1 -
3 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
1 -
3 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 12/17/2023 10:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
0 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 12/16/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
1 -
1 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 12/16/2023 14:00 GMT | Roda CF 0 |
0 -
2 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 12/06/2023 10:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
2 -
1 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 12/03/2023 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
0 -
1 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 12/03/2023 10:00 GMT | Castellonense 0 |
0 -
0 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 12/03/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
2 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 12/02/2023 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
3 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 12/02/2023 14:00 GMT | Villarreal III 0 |
2 -
2 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/26/2023 15:00 GMT | CF Gandia 0 |
3 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/26/2023 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
2 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 11/26/2023 14:30 GMT | CD Soneja 0 |
1 -
1 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:15 11/26/2023 10:15 GMT | Silla CF 0 |
0 -
2 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/26/2023 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
0 -
0 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/25/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
1 -
0 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/19/2023 10:00 GMT | Levante II 0 |
0 -
0 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:45 11/19/2023 09:45 GMT | Castellonense 0 |
2 -
1 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 11/19/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
2 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 11/19/2023 09:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
2 -
1 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 11/18/2023 14:00 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
1 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/15/2023 15:00 GMT | Patacona CF 0 |
1 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/12/2023 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
1 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/12/2023 15:00 GMT | CF Gandia 0 |
1 -
3 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/12/2023 10:00 GMT | CD Acero 0 |
0 -
2 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/12/2023 10:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
3 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:15 11/11/2023 15:15 GMT | CD Castellon II 0 |
3 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:30 11/11/2023 10:30 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
3 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 11/05/2023 14:00 GMT | Atzeneta UE 0 |
1 -
1 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 11/05/2023 14:00 GMT | CD Utiel 0 |
2 -
3 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/05/2023 10:00 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
1 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 11/05/2023 10:00 GMT | Levante II 0 |
1 -
0 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:45 11/05/2023 09:45 GMT | Castellonense 0 |
1 -
1 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 11/05/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
0 |
Roda CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 11/04/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
4 -
0 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/29/2023 15:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
2 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/29/2023 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
2 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 10/29/2023 14:30 GMT | CD Utiel 0 |
1 -
0 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 10/29/2023 14:00 GMT | CD Castellon II 0 |
0 -
2 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:30 10/29/2023 10:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
4 -
0 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:30 10/25/2023 18:30 GMT | CD Castellon II 0 |
0 -
2 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 10/22/2023 16:00 GMT | CF Gandia 0 |
2 -
0 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/22/2023 15:00 GMT | Castellonense 0 |
2 -
1 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/22/2023 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
0 -
1 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 10/22/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
5 -
0 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/21/2023 15:00 GMT | Atzeneta UE 0 |
0 -
1 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/21/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
0 -
1 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:30 10/21/2023 10:30 GMT | Villarreal III 0 |
0 -
1 |
CD Soneja 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/15/2023 15:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
2 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/15/2023 15:00 GMT | Silla CF 0 |
2 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 10/15/2023 09:30 GMT | Roda CF 0 |
3 -
3 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:30 10/14/2023 15:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
1 -
3 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 10/14/2023 14:00 GMT | Levante II 0 |
1 -
2 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 10/14/2023 14:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
0 -
1 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:30 10/11/2023 18:30 GMT | CD Burriana 0 |
0 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/08/2023 15:00 GMT | Castellonense 0 |
0 -
1 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/08/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
2 -
1 |
Rayo Ibense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:45 10/07/2023 16:45 GMT | CD Burriana 0 |
3 -
0 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 10/07/2023 16:00 GMT | Villarreal III 0 |
1 -
2 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 10/07/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
1 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 10/01/2023 16:00 GMT | CD Acero 0 |
4 -
2 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 10/01/2023 16:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
0 -
0 |
Patacona CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/01/2023 15:00 GMT | CD Burriana 0 |
1 -
1 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 10/01/2023 15:00 GMT | Silla CF 0 |
0 -
2 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 10/01/2023 14:00 GMT | Levante II 0 |
1 -
1 |
Atzeneta UE 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 09/30/2023 14:30 GMT | CD Utiel 0 |
1 -
0 |
Athletic Club Torrellano CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 09/30/2023 14:00 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
6 -
0 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 09/24/2023 16:00 GMT | Castellonense 0 |
0 -
0 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 09/24/2023 15:00 GMT | Atzeneta UE 0 |
2 -
0 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 10:00 09/24/2023 10:00 GMT | CD Castellon II 0 |
0 -
1 |
Roda CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:30 09/24/2023 09:30 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
2 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 09:00 09/24/2023 09:00 GMT | Villarreal III 0 |
5 -
1 |
CD Acero 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:00 09/23/2023 15:00 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
0 -
0 |
Ontinyent 1931 CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:00 09/23/2023 14:00 GMT | Patacona CF 0 |
0 -
3 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:30 09/17/2023 16:30 GMT | Levante II 0 |
3 -
1 |
Castellonense 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 09/17/2023 16:00 GMT | Ontinyent 1931 CF 0 |
1 -
0 |
CF Gandia 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 15:30 09/17/2023 15:30 GMT | Atzeneta UE 0 |
1 -
1 |
Villarreal III 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 14:30 09/16/2023 14:30 GMT | Elche II (Ilicitano) 0 |
1 -
0 |
Jove Espanol San Vicente 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 09/14/2023 16:00 GMT | Rayo Ibense 0 |
2 -
1 |
CD Castellon II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:30 09/10/2023 16:30 GMT | Castellonense 0 |
1 -
2 |
CD Burriana 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:30 09/10/2023 16:30 GMT | CF Gandia 0 |
0 -
2 |
Elche II (Ilicitano) 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 18:00 09/09/2023 18:00 GMT | CD Castellon II 0 |
2 -
0 |
Silla CF 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 17:45 09/09/2023 17:45 GMT | Jove Espanol San Vicente 0 |
3 -
0 |
CD Utiel 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 17:00 09/09/2023 17:00 GMT | Patacona CF 0 |
0 -
3 |
Levante II 0 |
x SPA TFG6 Tercera Federacion Group 6 | FT 16:00 09/09/2023 16:00 GMT | Athletic Club Torrellano CF 0 |
1 -
2 |
Atzeneta UE 0 |
Your all football live matches are being updated here. You get live scores of all live football actions.
When matches are live, you will find “Live Now!” Tab as red, which indicates that football action is now started. You want to know that which player has scored the goal and at what time of the match? Don’t be panic. You just need to click on the score that is shown at center of two teams. A pop up box will appear on screen that has all the information about the goals and time of goal.
Other Features:
You get bold text of pop up by clicking on “A+”.
Friendly international matches carry a blue dot
League matches carry a specific logo
Various sounds are given to get goal alert
Half time is indicated with “HT”
You have missed the live football match! How to know the result of match? Livefootball365 gives you all the record of today’s finished matches. Just click on the “finished” tab and you will get the score of recently ended football matches. Do you want to know that who scored goal and at which time? Again you need to click on the given score in the center of team names, get a complete summary of match. Total scored goals, time to score the goal, Half time total score and finally full time score. All these are combined at livefootball365.com
Get a schedule of today’s football fixtures with livefootball365.com. Plan your favorite football match with your friends by getting the exact time when the match is going to be started.
At “All Matches” you get all those matches that have recently ended, that are live and also upcoming fixtures. Simply you get everything here.
Are you searching for the upcoming matches of football? Livefootball365.com knows everything about football matches. Where ever you are whatever you do? Come at livefootball365.com and know all about football fixtures. “Upcoming” tab have a lot for you.
“MY MATCHES” the most exciting feature at livefootball365.com. Choose your favorite matches from upcoming matches list and get stick with the scores of those matches. It’s easy and convenient for you to make yourself up-to-date with your favorite matches' scores.