03-28-2024
03-21-2024
03-22-2024
03-23-2024
03-24-2024
03-25-2024
03-26-2024
03-27-2024
03-28-2024
03-29-2024
03-30-2024
03-31-2024
04-01-2024
04-02-2024
04-03-2024
04-04-2024
15:44
GMT 0:0
GMT - 12
GMT - 11
GMT - 10
GMT - 9:30
GMT - 9
GMT - 8
GMT - 7
GMT - 6
GMT - 5
GMT - 4:30
GMT - 4
GMT - 3:30
GMT - 3
GMT - 2
GMT - 1
GMT 0:0
GMT + 1
GMT + 2
GMT + 3
GMT + 3:30
GMT + 4
GMT + 4:30
GMT + 5
GMT + 5:30
GMT + 6
GMT + 6:30
GMT + 7
GMT + 8
GMT + 9
GMT + 9:30
GMT + 10
GMT + 10:30
GMT + 11
GMT + 11:30
GMT + 12
GMT + 13
GMT + 14
International - EHF European Cup |
INT EEC EHF European Cup | FT 11:15 06/03/2023 11:15 GMT | Naerbo |
23 -
25 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 05/28/2023 18:00 GMT | Vojvodina RK |
30 -
23 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 04/23/2023 16:00 GMT | Naerbo |
36 -
36 |
Runar |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 04/22/2023 18:00 GMT | Vojvodina RK |
32 -
24 |
Alingsas HK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 04/16/2023 16:00 GMT | Runar |
27 -
29 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 04/16/2023 14:00 GMT | Alingsas HK |
25 -
24 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 03/26/2023 17:00 GMT | Dukla Praha |
24 -
27 |
Alingsas HK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | Runar |
28 -
25 |
Karvina |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | Naerbo |
29 -
30 |
Sesvete |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 03/25/2023 16:00 GMT | Gorenje Velenje RK |
26 -
30 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 03/19/2023 17:00 GMT | Sesvete |
20 -
26 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 03/19/2023 14:00 GMT | Alingsas HK |
39 -
33 |
Dukla Praha |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 03/18/2023 16:00 GMT | Vojvodina RK |
31 -
30 |
Gorenje Velenje RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 03/18/2023 16:00 GMT | Karvina |
31 -
34 |
Runar |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 02/19/2023 17:00 GMT | Sesvete |
35 -
22 |
Fasano |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/19/2023 16:00 GMT | Naerbo |
35 -
24 |
MSK Povazska Bystrica |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 02/18/2023 17:00 GMT | Ribnica RD |
34 -
32 |
Runar |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/18/2023 16:00 GMT | Gorenje Velenje RK |
27 -
21 |
Famagusta |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/18/2023 16:00 GMT | Pancevo |
31 -
26 |
Karvina |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 02/18/2023 15:00 GMT | Wacker Thun |
38 -
40 |
Dukla Praha |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 02/18/2023 15:00 GMT | OIF Arendal |
37 -
33 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 02/18/2023 14:00 GMT | Alingsas HK |
38 -
31 |
Ramat Hashron HC |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 02/12/2023 17:00 GMT | Fasano |
34 -
35 |
Sesvete |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 02/11/2023 17:00 GMT | Famagusta |
26 -
31 |
Gorenje Velenje RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/11/2023 16:00 GMT | Karvina |
30 -
22 |
Pancevo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/11/2023 16:00 GMT | MSK Povazska Bystrica |
34 -
35 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 02/11/2023 16:00 GMT | Vojvodina RK |
42 -
29 |
OIF Arendal |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 02/11/2023 14:00 GMT | Runar |
38 -
29 |
Ribnica RD |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 02/11/2023 13:00 GMT | Ramat Hashron HC |
21 -
31 |
Alingsas HK |
INT EEC EHF European Cup | FT 12:00 02/11/2023 12:00 GMT | Dukla Praha |
28 -
26 |
Wacker Thun |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/11/2022 17:00 GMT | Besa Famgas |
27 -
28 |
Sesvete |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | Dukla Praha |
32 -
25 |
IBV Vestmannaeyjar |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | Partizan Beograd |
29 -
27 |
Gorenje Velenje RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 12/11/2022 14:00 GMT | Alingsas HK |
31 -
24 |
AEK Athens |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 12/11/2022 14:00 GMT | Ramat Hashron HC |
34 -
33 |
Pizen |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/10/2022 17:00 GMT | Ribnica RD |
30 -
28 |
Aon Fivers |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/10/2022 17:00 GMT | Fasano |
27 -
35 |
Limburg Lions |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/10/2022 16:00 GMT | Red Boys Differdange |
26 -
25 |
Famagusta |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/10/2022 16:00 GMT | Gorica |
24 -
28 |
MSK Povazska Bystrica |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/10/2022 16:00 GMT | Gracanica |
27 -
33 |
Karvina |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 12/10/2022 15:00 GMT | OIF Arendal |
29 -
30 |
HC Vise |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 12/10/2022 14:00 GMT | Naerbo |
35 -
27 |
BK-46 |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 12/10/2022 14:00 GMT | Polva Serviti |
36 -
35 |
Runar |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:30 12/10/2022 13:30 GMT | Olympiacos |
19 -
24 |
Wacker Thun |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 12/10/2022 13:00 GMT | Besiktas |
27 -
31 |
Pancevo |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 12/10/2022 13:00 GMT | Pizen |
28 -
39 |
Ramat Hashron HC |
INT EEC EHF European Cup | FT 12:00 12/10/2022 12:00 GMT | IBV Vestmannaeyjar |
34 -
33 |
Dukla Praha |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/09/2022 17:00 GMT | Limburg Lions |
25 -
35 |
Fasano |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/04/2022 17:00 GMT | Sesvete |
31 -
23 |
Besa Famgas |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/04/2022 17:00 GMT | Famagusta |
23 -
20 |
Red Boys Differdange |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:30 12/04/2022 16:30 GMT | Runar |
41 -
30 |
Polva Serviti |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/04/2022 16:00 GMT | Gorenje Velenje RK |
28 -
20 |
Partizan Beograd |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 12/04/2022 14:00 GMT | AEK Athens |
32 -
27 |
Alingsas HK |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:30 12/03/2022 18:30 GMT | HC Vise |
24 -
31 |
OIF Arendal |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 12/03/2022 18:00 GMT | Aon Fivers |
33 -
35 |
Ribnica RD |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 12/03/2022 17:00 GMT | Krems |
27 -
29 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/03/2022 16:00 GMT | Pancevo |
30 -
28 |
Besiktas |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/03/2022 16:00 GMT | MSK Povazska Bystrica |
29 -
24 |
Gorica |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 12/03/2022 16:00 GMT | Karvina |
22 -
18 |
Gracanica |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 12/03/2022 15:00 GMT | Wacker Thun |
24 -
22 |
Olympiacos |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 12/03/2022 13:00 GMT | BK-46 |
28 -
26 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/06/2022 17:00 GMT | Hapoel Ashdod |
26 -
32 |
Fasano |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:30 11/06/2022 16:30 GMT | Haukar Hafnarfjordur |
28 -
36 |
Famagusta |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Besa Famgas |
35 -
32 |
HIFK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Borac Banja Luka |
30 -
28 |
Ribnica RD |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Pizen |
29 -
25 |
Dobeles Tenax |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Partizan Beograd |
35 -
30 |
H71 |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 11/06/2022 13:00 GMT | IBV Vestmannaeyjar |
45 -
20 |
Donbas Mariupol |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 11/06/2022 13:00 GMT | PAOK |
21 -
27 |
Sesvete |
INT EEC EHF European Cup | FT 12:00 11/06/2022 12:00 GMT | Besiktas |
27 -
25 |
Granitas Kaunas |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 11/05/2022 18:00 GMT | Karvina |
32 -
29 |
Rahoveci |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 11/05/2022 18:00 GMT | Sloboda Tuzla |
19 -
27 |
Olympiacos |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Hurry-Up |
17 -
25 |
AEK Athens |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Bregenz |
25 -
26 |
Gorenje Velenje RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Famagusta |
26 -
22 |
Haukar Hafnarfjordur |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Fasano |
32 -
33 |
Hapoel Ashdod |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Izvidac |
36 -
32 |
MSK Povazska Bystrica |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Slovenj Gradec RK |
27 -
29 |
Naerbo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:30 11/05/2022 16:30 GMT | Conversano |
30 -
27 |
Pancevo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | Vojvodina RK |
44 -
27 |
Brixen |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | Dobeles Tenax |
31 -
28 |
Pizen |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | Dukla Praha |
30 -
32 |
Esch |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | HC Zubri |
26 -
36 |
OIF Arendal |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | Lokomotiv Gorna |
19 -
39 |
Limburg Lions |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:30 11/05/2022 15:30 GMT | HC Lovcen Cetinje |
31 -
31 |
Runar |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 11/05/2022 15:00 GMT | Wacker Thun |
23 -
25 |
HV KRAS/Volendam |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 11/05/2022 15:00 GMT | Ramat Hashron HC |
31 -
24 |
Pfadi Winterthur |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 11/05/2022 14:00 GMT | Nove Veseli |
26 -
28 |
Ivancna Gorica |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 11/05/2022 13:00 GMT | Donbas Mariupol |
28 -
36 |
IBV Vestmannaeyjar |
INT EEC EHF European Cup | FT 12:00 11/05/2022 12:00 GMT | Granitas Kaunas |
21 -
31 |
Besiktas |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 11/04/2022 16:00 GMT | H71 |
21 -
27 |
Partizan Beograd |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/31/2022 17:00 GMT | Alingsas HK |
46 -
21 |
Beykoz Belediyespo |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/30/2022 17:00 GMT | Sesvete |
29 -
24 |
PAOK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:30 10/30/2022 16:30 GMT | Olympiacos |
34 -
24 |
Sloboda Tuzla |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Baki |
28 -
37 |
Gracanica |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Rahoveci |
29 -
33 |
Karvina |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Pylaias |
30 -
34 |
Krems |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 10/30/2022 15:00 GMT | Pfadi Winterthur |
34 -
30 |
Ramat Hashron HC |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/30/2022 14:00 GMT | AEK Athens |
35 -
30 |
JMS Hurry-Up |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/30/2022 14:00 GMT | Beykoz Belediyespo |
28 -
32 |
Alingsas HK |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/30/2022 14:00 GMT | Parnassos Strovolou |
19 -
24 |
HC Vise |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/30/2022 14:00 GMT | Viljandi HC |
28 -
33 |
Polva Serviti |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/30/2022 14:00 GMT | Red Boys Differdange |
34 -
22 |
Sviesa |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 10/30/2022 13:00 GMT | HIFK |
28 -
27 |
Besa Famgas |
INT EEC EHF European Cup | FT 09:00 10/30/2022 09:00 GMT | Spor Toto |
23 -
43 |
BK-46 |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 10/29/2022 18:00 GMT | HC Vise |
38 -
21 |
Parnassos Strovolou |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 10/29/2022 18:00 GMT | Limburg Lions |
39 -
17 |
Lokomotiv Gorna |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/29/2022 17:00 GMT | Ribnica RD |
40 -
19 |
Borac Banja Luka |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/29/2022 17:00 GMT | Brixen |
23 -
31 |
Vojvodina RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/29/2022 17:00 GMT | HV KRAS/Volendam |
27 -
31 |
Wacker Thun |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/29/2022 17:00 GMT | Ivancna Gorica |
27 -
25 |
Nove Veseli |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 10/29/2022 17:00 GMT | Krems |
34 -
25 |
Pylaias |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:15 10/29/2022 16:15 GMT | KA |
26 -
30 |
Aon Fivers |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:15 10/29/2022 16:15 GMT | Esch |
31 -
36 |
Dukla Praha |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/29/2022 16:00 GMT | Gracanica |
33 -
17 |
Baki |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/29/2022 16:00 GMT | Gorenje Velenje RK |
33 -
30 |
Bregenz |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/29/2022 16:00 GMT | Pancevo |
32 -
22 |
Conversano |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 10/29/2022 16:00 GMT | MSK Povazska Bystrica |
34 -
25 |
Izvidac |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/29/2022 14:00 GMT | OIF Arendal |
34 -
20 |
HC Zubri |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/29/2022 14:00 GMT | Polva Serviti |
27 -
26 |
Viljandi HC |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 10/29/2022 14:00 GMT | Sviesa |
28 -
31 |
Red Boys Differdange |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | HB Dudelange |
24 -
27 |
Spor Toto |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | Slovenj Gradec RK |
38 -
32 |
Maccabi Le Zion |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 09/18/2022 13:00 GMT | Apoel |
11 -
27 |
Pylaias |
INT EEC EHF European Cup | FT 11:00 09/18/2022 11:00 GMT | HC Tallinn |
23 -
39 |
Nove Veseli |
INT EEC EHF European Cup | FT 18:00 09/17/2022 18:00 GMT | Aon Fivers |
31 -
25 |
AO Diomidis Argous |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | Brixen |
29 -
20 |
Sassari |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | Radnicki Kragujevac |
25 -
24 |
Dukla Praha |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | Spor Toto |
25 -
26 |
HB Dudelange |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | JMS Hurry-Up |
29 -
26 |
HC Berchem |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | Izvidac |
38 -
35 |
Linz |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/17/2022 17:00 GMT | Maccabi Le Zion |
31 -
27 |
Slovenj Gradec RK |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/17/2022 16:00 GMT | Pancevo |
28 -
28 |
Dragunas Klaipeda |
INT EEC EHF European Cup | FT 13:00 09/17/2022 13:00 GMT | Pylaias |
33 -
22 |
Apoel |
INT EEC EHF European Cup | FT 11:00 09/17/2022 11:00 GMT | Nove Veseli |
38 -
27 |
HC Tallinn |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/11/2022 16:00 GMT | Gracanica |
36 -
22 |
Kastrioti Ferizaj |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/11/2022 16:00 GMT | MK Holon |
32 -
33 |
IBV Vestmannaeyjar |
INT EEC EHF European Cup | FT 17:00 09/10/2022 17:00 GMT | Linz |
34 -
32 |
Izvidac |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/10/2022 16:00 GMT | AO Diomidis Argous |
27 -
30 |
Aon Fivers |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/10/2022 16:00 GMT | Kastrioti Ferizaj |
22 -
36 |
Gracanica |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/10/2022 16:00 GMT | HC Berchem |
30 -
32 |
JMS Hurry-Up |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/10/2022 16:00 GMT | HC Zubri |
40 -
29 |
Izmir BB |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/10/2022 16:00 GMT | IBV Vestmannaeyjar |
41 -
35 |
MK Holon |
INT EEC EHF European Cup | FT 15:00 09/10/2022 15:00 GMT | Dukla Praha |
31 -
29 |
Radnicki Kragujevac |
INT EEC EHF European Cup | FT 14:00 09/10/2022 14:00 GMT | Dragunas Klaipeda |
24 -
30 |
Pancevo |
INT EEC EHF European Cup | FT 16:00 09/09/2022 16:00 GMT | Izmir BB |
27 -
46 |
HC Zubri |