Spain - Segunda Division RFEF Group 1 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
3 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
3 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
1 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | Langreo 0 |
1 -
1 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/14/2023 11:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 05/13/2023 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
2 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
5 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
2 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
2 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
2 -
1 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
2 -
2 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 05/07/2023 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
2 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 05/06/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
1 -
3 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/30/2023 17:00 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
0 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/30/2023 17:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/30/2023 17:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
3 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/30/2023 11:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 04/29/2023 18:00 GMT | Ourense CF 0 |
0 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/29/2023 17:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
2 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/29/2023 17:00 GMT | Langreo 0 |
1 -
1 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/29/2023 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
2 -
2 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/29/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
0 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 04/23/2023 17:30 GMT | Cristo Atletico 0 |
2 -
1 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/23/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
0 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 04/23/2023 15:45 GMT | CD Arenteiro 0 |
0 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 04/23/2023 15:45 GMT | Coruxo FC 0 |
3 -
1 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/23/2023 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
2 -
2 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/22/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
2 -
2 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/22/2023 17:00 GMT | Real Aviles 0 |
0 -
3 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 04/22/2023 16:30 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 04/22/2023 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
3 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 04/16/2023 17:30 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/16/2023 17:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/16/2023 16:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
2 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/16/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
2 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 04/16/2023 15:45 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
0 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | SD Compostela 0 |
3 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/16/2023 11:00 GMT | Polvorin FC 0 |
4 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/15/2023 17:00 GMT | Langreo 0 |
3 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 04/09/2023 18:00 GMT | Real Aviles 0 |
2 -
0 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/09/2023 17:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/09/2023 17:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/09/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
4 -
4 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/09/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/09/2023 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 04/08/2023 15:45 GMT | CD Arenteiro 0 |
2 -
1 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 04/08/2023 15:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
1 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 04/08/2023 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 04/02/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/02/2023 16:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/02/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
2 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 04/02/2023 15:45 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
3 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
2 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 04/02/2023 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
4 -
1 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 04/01/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
2 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/26/2023 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 03/26/2023 15:45 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
1 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 03/25/2023 17:00 GMT | Real Aviles 0 |
1 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/25/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
2 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/25/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/25/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
0 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 03/25/2023 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
2 -
3 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 03/19/2023 18:00 GMT | SD Compostela 0 |
0 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 03/19/2023 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
0 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/19/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
2 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 03/19/2023 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
3 -
3 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 10:30 03/19/2023 10:30 GMT | Racing Santander II 0 |
2 -
2 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 03/18/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
2 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/18/2023 16:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
2 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 03/18/2023 15:45 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
1 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/12/2023 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
1 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/12/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
2 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/12/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
2 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 03/12/2023 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 03/12/2023 11:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
0 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 03/11/2023 17:30 GMT | Real Aviles 0 |
2 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/11/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 03/11/2023 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
1 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
0 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/05/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 03/05/2023 15:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
0 -
2 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 03/05/2023 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
3 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 03/05/2023 11:00 GMT | SD Compostela 0 |
0 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 03/04/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
1 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 03/04/2023 17:00 GMT | Langreo 0 |
3 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 03/04/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
3 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 02/26/2023 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
2 -
2 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/26/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/26/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
2 -
3 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/26/2023 16:00 GMT | Langreo 0 |
3 -
1 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 02/26/2023 11:30 GMT | Polvorin FC 0 |
1 -
2 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/26/2023 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
1 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 02/25/2023 18:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/25/2023 16:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 02/19/2023 17:30 GMT | Real Aviles 0 |
1 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 02/19/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
0 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/19/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 02/19/2023 11:30 GMT | Racing Santander II 0 |
2 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/19/2023 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
2 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/19/2023 11:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/18/2023 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/18/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 02/18/2023 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
2 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 02/12/2023 18:00 GMT | Ourense CF 0 |
4 -
3 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 02/12/2023 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
3 -
2 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/12/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:15 02/12/2023 11:15 GMT | Coruxo FC 0 |
2 -
2 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/12/2023 11:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 02/11/2023 17:00 GMT | Langreo 0 |
0 -
3 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/11/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
1 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/11/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
0 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 02/11/2023 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
0 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 02/05/2023 18:00 GMT | SD Compostela 0 |
2 -
1 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 02/05/2023 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/05/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/05/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
2 -
0 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:15 02/05/2023 15:15 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/05/2023 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
1 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 02/05/2023 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
0 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 02/04/2023 16:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
5 -
4 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 02/04/2023 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 01/29/2023 18:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
2 -
3 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 01/29/2023 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
2 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/29/2023 16:00 GMT | Langreo 0 |
0 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:15 01/29/2023 11:15 GMT | Coruxo FC 0 |
0 -
2 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/29/2023 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
2 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 01/28/2023 16:30 GMT | Ourense CF 0 |
0 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 01/28/2023 15:45 GMT | Polvorin FC 0 |
1 -
1 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 01/28/2023 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
0 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 14:30 01/25/2023 14:30 GMT | Guijuelo 0 |
0 -
0 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
3 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/22/2023 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
0 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 01/22/2023 11:30 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
2 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
2 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
1 -
2 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/22/2023 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
1 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/15/2023 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/15/2023 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
0 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/15/2023 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
0 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/15/2023 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 01/15/2023 11:30 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
1 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 01/15/2023 11:30 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
2 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/15/2023 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/15/2023 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
0 -
2 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:15 01/14/2023 16:15 GMT | Real Valladolid II 0 |
2 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 01/08/2023 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
1 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/08/2023 16:00 GMT | Langreo 0 |
2 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 01/08/2023 15:45 GMT | Coruxo FC 0 |
3 -
0 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 01/08/2023 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 14:45 01/08/2023 14:45 GMT | Real Oviedo II 0 |
3 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 12:00 01/08/2023 12:00 GMT | Polvorin FC 0 |
2 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 01/08/2023 11:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 01/07/2023 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
0 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 12/18/2022 18:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
0 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
2 -
3 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/18/2022 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
2 -
0 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/17/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/17/2022 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
2 -
2 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 12/17/2022 15:45 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 12/17/2022 15:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
2 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 12/17/2022 11:30 GMT | Racing Santander II 0 |
0 -
2 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:15 12/11/2022 17:15 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 12/11/2022 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/11/2022 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
2 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 12/11/2022 15:45 GMT | SD Compostela 0 |
2 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | Langreo 0 |
0 -
0 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
3 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/11/2022 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/10/2022 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
3 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 12/10/2022 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
2 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/04/2022 16:00 GMT | Coruxo FC 0 |
0 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/04/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
2 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 12/04/2022 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
2 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
3 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
3 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 12/04/2022 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 12/03/2022 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 12/03/2022 15:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
4 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 12/03/2022 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
2 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | Langreo 0 |
1 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | CF Zamora 0 |
1 -
0 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/27/2022 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
4 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 11/27/2022 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
2 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 11/26/2022 18:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
2 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 11/26/2022 17:00 GMT | CD Laredo 0 |
1 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/26/2022 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 11/26/2022 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
2 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 11/20/2022 16:30 GMT | Real Aviles 0 |
1 -
0 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/20/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 11/20/2022 15:45 GMT | CD Arenteiro 0 |
0 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 11/20/2022 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
2 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/19/2022 16:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
0 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/19/2022 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
2 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 11/19/2022 15:45 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 11/06/2022 18:00 GMT | Ourense CF 0 |
0 -
2 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 11/06/2022 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
3 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/06/2022 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 11/06/2022 15:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
4 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 11/06/2022 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 11/06/2022 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
1 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 11/05/2022 17:00 GMT | Langreo 0 |
1 -
2 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 11/05/2022 16:30 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
1 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 11/05/2022 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 10/30/2022 18:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
2 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
3 -
1 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/30/2022 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 10/30/2022 15:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
0 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
2 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/30/2022 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
2 -
1 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/29/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
1 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 10/29/2022 15:45 GMT | Polvorin FC 0 |
1 -
1 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
2 -
3 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
2 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/23/2022 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/23/2022 11:00 GMT | SD Compostela 0 |
1 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/23/2022 11:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
0 -
3 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 10:00 10/23/2022 10:00 GMT | Racing Santander II 0 |
0 -
1 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 10/22/2022 16:30 GMT | CD Laredo 0 |
0 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:00 10/22/2022 15:00 GMT | Burgos Promesas 0 |
2 -
1 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 10/16/2022 18:00 GMT | CF Zamora 0 |
2 -
3 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/16/2022 16:00 GMT | Real Aviles 0 |
0 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:45 10/16/2022 15:45 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:15 10/16/2022 15:15 GMT | Real Oviedo II 0 |
1 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/16/2022 11:00 GMT | Polvorin FC 0 |
2 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/15/2022 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
1 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/15/2022 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
3 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/15/2022 16:00 GMT | Coruxo FC 0 |
2 -
2 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 10/09/2022 16:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
0 -
1 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | CD Laredo 0 |
2 -
2 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
1 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | SD Compostela 0 |
0 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/09/2022 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
0 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 10/09/2022 11:30 GMT | Racing Santander II 0 |
0 -
2 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/09/2022 11:00 GMT | Real Aviles 0 |
4 -
2 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/08/2022 16:00 GMT | Real Valladolid II 0 |
3 -
2 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/08/2022 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
0 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 10/02/2022 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
0 -
3 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/02/2022 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
0 -
1 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/02/2022 16:00 GMT | Langreo 0 |
2 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/02/2022 16:00 GMT | Coruxo FC 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/02/2022 16:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
0 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 10/02/2022 16:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
0 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
1 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 10/02/2022 11:00 GMT | Polvorin FC 0 |
2 -
3 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 10/01/2022 15:30 GMT | Real Oviedo II 0 |
0 -
2 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 09/25/2022 17:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
1 -
1 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/25/2022 17:00 GMT | SD Compostela 0 |
0 -
1 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/25/2022 16:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
2 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/25/2022 16:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:30 09/25/2022 11:30 GMT | CD Laredo 0 |
3 -
1 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/24/2022 17:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
0 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 09/24/2022 16:30 GMT | Real Aviles 0 |
3 -
0 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/24/2022 16:00 GMT | Racing Santander II 0 |
0 -
0 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 15:30 09/24/2022 15:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
1 -
0 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 19:00 09/21/2022 19:00 GMT | CF Zamora 0 |
0 -
4 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
1 -
2 |
CD Arenteiro 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/18/2022 17:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
0 |
CD Laredo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 09/18/2022 16:30 GMT | CF Zamora 0 |
3 -
1 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/18/2022 16:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
3 -
1 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/18/2022 16:00 GMT | Coruxo FC 0 |
0 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/18/2022 16:00 GMT | Langreo 0 |
1 -
3 |
Marino de Luanco 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/18/2022 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
1 |
SD Compostela 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/18/2022 16:00 GMT | Polvorin FC 0 |
2 -
3 |
Real Valladolid II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 09/18/2022 11:00 GMT | Real Oviedo II 0 |
4 -
0 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | SD Compostela 0 |
2 -
1 |
Burgos Promesas 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | Real Aviles 0 |
0 -
1 |
Coruxo FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | Gimnastica Torrelavega 0 |
2 -
1 |
Real Oviedo II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/11/2022 17:00 GMT | Marino de Luanco 0 |
1 -
0 |
Ourense CF 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:30 09/11/2022 16:30 GMT | CD Laredo 0 |
1 -
0 |
CF Zamora 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/11/2022 16:00 GMT | CD Arenteiro 0 |
1 -
1 |
Bergantinos FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 11:00 09/11/2022 11:00 GMT | Racing Santander II 0 |
1 -
0 |
Langreo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 09/10/2022 18:00 GMT | Cristo Atletico 0 |
0 -
0 |
Polvorin FC 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 09/10/2022 17:30 GMT | Real Valladolid II 0 |
0 -
1 |
Guijuelo 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/04/2022 17:00 GMT | Bergantinos FC 0 |
1 -
2 |
Gimnastica Torrelavega 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:00 09/04/2022 17:00 GMT | Guijuelo 0 |
1 -
0 |
Cristo Atletico 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 16:00 09/04/2022 16:00 GMT | Ourense CF 0 |
1 -
2 |
Racing Santander II 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 18:00 09/03/2022 18:00 GMT | Polvorin FC 0 |
0 -
0 |
Real Aviles 0 |
x SPA SDRG1 Segunda Division RFEF Group 1 | FT 17:30 09/03/2022 17:30 GMT | Burgos Promesas 0 |
4 -
1 |
Marino de Luanco 0 |
Your all football live matches are being updated here. You get live scores of all live football actions.
When matches are live, you will find “Live Now!” Tab as red, which indicates that football action is now started. You want to know that which player has scored the goal and at what time of the match? Don’t be panic. You just need to click on the score that is shown at center of two teams. A pop up box will appear on screen that has all the information about the goals and time of goal.
Other Features:
You get bold text of pop up by clicking on “A+”.
Friendly international matches carry a blue dot
League matches carry a specific logo
Various sounds are given to get goal alert
Half time is indicated with “HT”
You have missed the live football match! How to know the result of match? Livefootball365 gives you all the record of today’s finished matches. Just click on the “finished” tab and you will get the score of recently ended football matches. Do you want to know that who scored goal and at which time? Again you need to click on the given score in the center of team names, get a complete summary of match. Total scored goals, time to score the goal, Half time total score and finally full time score. All these are combined at livefootball365.com
Get a schedule of today’s football fixtures with livefootball365.com. Plan your favorite football match with your friends by getting the exact time when the match is going to be started.
At “All Matches” you get all those matches that have recently ended, that are live and also upcoming fixtures. Simply you get everything here.
Are you searching for the upcoming matches of football? Livefootball365.com knows everything about football matches. Where ever you are whatever you do? Come at livefootball365.com and know all about football fixtures. “Upcoming” tab have a lot for you.
“MY MATCHES” the most exciting feature at livefootball365.com. Choose your favorite matches from upcoming matches list and get stick with the scores of those matches. It’s easy and convenient for you to make yourself up-to-date with your favorite matches' scores.